Мастерс Тее Тимес 2023 је објављен за прва два кола првог великог овогодишњег турнира у Аугуста Натионал.
2023 Мастерс одржава се између 6. и 9. априла у Аугусти са Скотијем Шефлером, браниоцем титуле који је освојио свој први велики турнир на Мастерсу 2022.
Шефлер ће се борити са Максом Хомом и аматером Семом Бенетом на прва два дана Тхе Мастерса.
Тајгер Вудс, Виктор Ховланд и Ксандер Шауфеле формирају укусну тројку, као и Рори Мекилрој, Том Ким и Сем Бернс и Џастин Томас, Џон Рам и Камерон Јанг.
ГЛЕДАТИ: Како гледати Мастерс 2023
Потпуна листа утакмица Мастерса 2023. за прва два кола је испод:
Тхе Мастерс Тее Тимес (пута у ЕТ за четвртак/петак)
8:00 ам/11:06 ам Мике Веир, Кевин На
8:12/11:18 Вијаи Сингх, Сцотт Сталлингс, Маттхев МцЦлеан (а)
8:24/11:30 Сенди Лајл, Џејсон Кокрак, Талор Гуч
8:36/11:42 Фред Парови, Расел Хенли, Алекс Норен
8:48/11:54 Адриан Меронк, Кевин Киснер, Лоуис Оостхуизен
9:00/12:12 Ларри Мизе, Мин Воо Лее, Харрисон Црове (а)
9:12/12:24 Серхио Гарсија, Казуки Хига, Кит Мичел
9:24 ам/12:36 пм Патрицк Реед, Адам Свенссон, Сахитх Тхеегала
9:36 ам/12:48 пм Схане Ловри, Мацкензие Хугхес, Тхомас Пиетерс
9:48/1:00 Бубба Ватсон, Сеамус Повер, Матео Фернандез де Оливеира (а)
10:06/1:12 Абрахам Анцер, Цхрис Кирк, Кееган Брадлеи
10:18/1:24 Тигер Воодс, Виктор Ховланд, Ксандер Сцхауффеле
10:30/1:36 Адам Сцотт, Патрицк Цантлаи, Курт Китаиама
10:42/1:48 Џастин Томас, Џон Рам, Камерон Јанг
10:54/2:00 Хидеки Мацуиама, Цамерон Смитх, Сунгјае Им
11:06/8:00 Јосе Мариа Олазабал, Цамерон Цхамп
11:18/8:12 Чарл Шварцел, Тејлор Мур, Олдрич Потгитер (а)
11:30/8:24 ЈТ Постон, Франческо Молинари, Брисон ДеЦхамбеау
11:42/8:36 Бернхард Лангер, Мито Переира, Бен Царр (а)
11:54/8:48 Данни Виллетт, Гари Воодланд, Броокс Коепка
12:12/9:00 Сеп Страка, Харолд Варнер ИИИ, Кјонг-Хун Ли
12:24/9:12 Фил Микелсон, Том Хоге, Си Ву Ким
12:36 пм/9:24 ујутру Били Хоршел, Харис Инглиш, Рајан Фокс
12:48/9:36 Зек Џонсон, Џејсон Деј, Гордон Сарџент (а)
1:00/9:48 Брајан Харман, Хоакин Ниман, Тирел Хатон
1:12/10:06 Дастин Џонсон, Кори Конерс, Џастин Роуз
1:24/10:18 Маттхев Фицпатрицк, Цоллин Морикава, Вилл Залаторис
1:36/10:30 Скоти Шефлер, Макс Хома, Сем Бенет (а)
1:48/10:42 Том Ким, Рори МцИлрои, Сем Бурнс
2:00/10:54 Џордан Спиет, Томи Флитвуд, Тони Финау
Мастерс терен и квалификације 2023
Квалификаторе за овогодишњи Мастерс турнир чине играчи у 20 различитих категорија изузећа.
Наш водич о томе како је сваки од играча обезбедио своје место у Аугусти кроз различите квалификационе елементе од прошлогодишњег курса.
Тим Голф Ревиевс Гуиде пружа искрену анализу терена широм света, информације о најбољим голф дестинацијама које треба посетити, прегледе најновијих производа и опреме за голф и најновије вести о голфу са обилазака.
Пратите нас на фацебоок, X или се придружите нашем Реддит цоммунити.