Хто є найкращими гравцями в гольф усіх часів? Дебати триватимуть завжди, але ми зазнали тріщини в наших шістьох найкращих GOAT для гри в гольф.

Кого ви оцінюєте вище за інших у суперечці про те, хто є найкращим гравцем у гольф?

Вердикт GolfReviewsGuide.com входить до нашої шести найкращих гравців у гольф за всю історію.

1. Джек Ніклаус

Ніклаус виграв 18 мейджорів (найбільше за всю історію), 73 Тур PGA подіях, п’ять разів ставав гравцем року та вісім разів перемагав у переможці найбільших грошей.

Усе це було досягнуто, незважаючи на те, що він грав за зміненим розкладом туру та ставив сім’ю вище за життя в гольф.

2 Тигрові ліси

Вудс виграв 15 мейджорів, 82 турніри PGA Tour, 11 разів ставав найкращим гравцем року, 10 разів перемагав у найвищих грошових призах і, мабуть, володів найповнішою грою з усіх: сила, удар м’ячем, скрамблінг і пут.

Травми та рішення щодо способу життя перервали його шлях до головних рекордів, що здавалося неминучим на ранньому етапі. Зараз це навряд чи станеться, але ніколи не кажи ніколи.

3. Бен Хоган

Ймовірно, найкращий гравець в історії гри, Хоган виграв дев’ять великих змагань, великий шолом за кар’єру, 64 PGA Tour події та чотири US Open, найжорсткіше випробування в гольфі, яке грається під час 36 лункових фінальних форматів.

Багато хто також приписує йому п'ятий US Open. USGA скасувала US Open у 1941 році через Другу світову війну. Тим не менш, Хоган виграв інший захід, спонсорований USGA, який проходив як національний чемпіонат, включаючи сувору кваліфікацію, елітне поле та традиційне відкрите місце.

Серйозна травма в автокатастрофі скоротила кар'єру Хогана.

4. Гаррі Вардон

Засновник сучасної гри, його елегантний замах все ще можна визначити як джерело чудових замахів сучасних гравців.

Він домінував у грі на початку століття і виграв шість Відкритий чемпіонат Британії і один US ​​Open. Він взяв участь лише в трьох із них і посів друге місце в інших двох, хоча жодного не було Чемпіонат PGA or майстри в його епоху.

Вардон переніс виснажливий туберкульоз у віці 32 років, що призвело до постійного тремору, інакше він міг би виграти десять опенів.

Він став глобальною фігурою під час свого розквіту, більше ніж будь-хто, йому приписують розвиток гри в гольф в Америці.

5. Вальтер Хаген

Хоча Хаген не став відомим за межами спільноти гравців у гольф, як інші п’ятеро, його досягнення були такими ж, як і їхні.

Він виграв 11 великих турнірів: п'ять PGA, які проводилися у форматі матчу, чотири British Open і три US Open. Майстрів не було до 44 років.

Він також виграв п'ять Western Opens, міні-мейджор свого часу, еквівалент поточного Чемпіонат гравців.

6. Боббі Джонс

Єдиний аматор серед цього короткого списку, Джонс зумів перемогти найвидатніших професіоналів своєї епохи та завершив кар'єру у 28 років, пройшовши чотири US Open, три British Open і став переможцем оригінального Grand Slam.

Це сталося в 1930 році, коли він виграв US Open, British Open, US Amateur, British Amateur – досягнення, яке малоймовірно знову.