Напред към съдържание
Начало » DP World Tour Championship Предаване на живо – Как да гледате

DP World Tour Championship Предаване на живо – Как да гледате

Курс на Земята

Световното първенство на DP 2021 се провежда от 18 до 21 ноември. Гледайте на живо предаване на DP World Tour Championship на цялото действие от приключващото на сезона събитие European Tour.

DP World Tour Championship по голф е последното събитие на Сезон на европейското турне и кулминацията на Race To Dubai. Той се провежда в Jumeirah Golf Estates в Дубай.

Турнирът се играе земното игрище в Jumeirah Golf Estates и вижда двама победители да бъдат короновани – победителят в турнира и шампионът на Race To Dubai.

Най-висок клас терен с участието на Рори Макилрой, Колин Морикава, Били Хоршел и Томи Флийтууд ще бъде в действие на Earth Course тази седмица.

Можете да гледате поточно предаване на живо и да гледате цялата драма, която се разгръща през четири дни от DP World Tour Championship.

DP World Tour Championship Формат и график

Световното първенство на DP ще се играе в четири кръга / 72 дупки на игрището Earth в Jumeirah Golf Estates в Дубай, Обединените арабски емирства.

• Ден 1 – четвъртък, 18 ноември
  • Ден 2 – петък, 19 ноември
  • Ден 3 – събота, 20 ноември
  • Ден 4 – неделя, 21 ноември

Последният от останалите квалификации за Race To Dubai на European Tour участва във финала с надеждата да приключи сезона като шампион.

Турнирът има награден фонд от €7,661,925 или $9,000,000.