Kdo jsou nejlepší golfisté všech dob? Debata bude vždy dunět, ale my jsme měli trhlinu u našich šesti nejlepších golfových KOZ.

Koho hodnotíte výše než ostatní v argumentu, kdo je nejlepším hráčem golfu?

Verdikt GolfReviewsGuide.com je součástí naší šestice nejlepších golfistů všech dob.

1. Jack Nicklaus

Nicklaus vyhrál 18 majorů (nejvíce v historii), 73 PGA Tour události, byl pětkrát hráčem roku a osminásobným vítězem s nejvyšším finančním ziskem.

Toho všeho bylo dosaženo navzdory tomu, že jsme odehráli upravený plán turné a oddali se rodině než golfovému životu.

2 Tiger Woods

Woods vyhrál 15 majorů, 82 turnajů PGA Tour, je 11násobným hráčem roku, 10násobným největším vítězem peněz a možná měl nejkompletnější hru ze všech: síla, údery míčem, scrambling a puttování.

Zranění a rozhodnutí o životním stylu přerušily jeho cestu k rekordu majorů, což se zpočátku zdálo nevyhnutelné. Je nepravděpodobné, že se to stane nyní, ale nikdy neříkej nikdy.

3. Ben Hogan

Hogan, pravděpodobně největší střelec v historii hry, vyhrál devět majorů, kariérní grandslam, 64 PGA Tour. události a čtyři US Open, nejtvrdší test golfu a všechny hrané během 36-ti jamkových finálových formátů.

Mnozí mu připisují i ​​páté US Open. USGA zrušila US Open v roce 1941 kvůli druhé světové válce. Hogan však vyhrál náhradní akci, sponzorovanou USGA a běžící jako národní šampionát, včetně přísné kvalifikace, elitního pole a tradičního Open.

Hoganovu kariéru zkrátilo velké zranění při autonehodě.

4. Harry Vardon

Zakladatel moderní hry, jeho elegantní švih lze dodnes identifikovat jako genezi skvělých švihů současných hráčů.

Na začátku století dominoval hře a vyhrál šest British Opens a jedno US Open. Přihlásil se pouze do tří z nich a ve zbývajících dvou skončil na druhém místě, zatímco žádný nebyl PGA Championship or Masters v jeho éře.

Vardon prodělal ve 32 letech vysilující případ tuberkulózy, který vyústil v trvalé třesy nebo mohl vyhrát deset otevření.

Celosvětová postava během svých nejlepších let se více než kdokoli jiný zasloužil o rozvoj golfu v Americe.

5. Walter Hagen

Ačkoli Hagen nedosáhl proslulosti mimo golfovou komunitu jako ostatních pět, jeho úspěchy byly stejné jako jejich.

Vyhrál 11 majorů: pět turnajů PGA, které se všechny konaly formou zápasů, čtyři British Open a tři US Open. Do jeho 44 let nebyli žádní mistři.

Vyhrál také pět Western Open, mini-major své doby, ekvivalent současného Hráči Championship.

6. Bobby Jones

Jediný amatér z tohoto užšího výběru Jones dokázal porazit největší profesionály své éry a ze hry odešel ve 28 letech se čtyřmi US Open, třemi British Open a stal se vítězem původního grandslamu.

To přišlo v roce 1930, kdy vyhrál US Open, British Open, US Amateur, British Amateur – úspěch opět nepravděpodobný.