Přejít na obsah
Domů » Lilia Vu: Co je v tašce

Lilia Vu: Co je v tašce

Lilia Vu Co je v tašce

Lilia Vu vybojovala své čtvrté vítězství v roce 2023, když získala titul na ANNIKA by Gainbridge v listopadu 2023. Pohled na Lilia Vu: What's In The Bag.

Úlomový rok světové jedničky pokračoval, když zaznamenala vítězství na tři rány ANNIKA od Gainbridge v golfovém klubu Pelican.

Vu skončila na 19 pod par a její úspěch nad Alison Lee a Azaharou Munozovou přinesl čtyři letošní vítězství včetně dvou z pěti majorů.

Jen dva měsíce po výhře LPGA Thajsko v únoru za její průlomové vítězství na turnaji Prohlídka LPGA, Vu podtrhla svou rostoucí reputaci tím, že získala titul na turnaji Mistrovství Chevron.

Na prvním z pěti letošních majorů na turnaji Jack Nicklaus Signature Course v The Woodlands v Texasu skončila Vu spolu s Američankou Angel Yin s výsledkem 10 pod par.

Na první extra jamce play-off si Vuovo birdie na 5. jamce s parem 18 vysloužilo vítězství v Chevron Championship, než skočila vítězi do rybníka.

Vu pak zaznamenal ohromující šest výstřelů nad Charley Hullem v AIG Women's Open ve Walton Heath a po závěrečném kole za pět pod par skončil na 14 pod par.

Vu se poprvé objevil v roce 2021, když třikrát vyhrál na Symetra Tour s vítězstvími v Garden City Charity Classic, Twin Bridges Championship a Four Winds Invitational.

Skončila tak na prvním místě Order of Merit a získala svůj status LPGA Tour pro rok 2022.

Vu zůstává světovou jedničkou Žebříček Rolex do světového žebříčku ženského golfu.

Co je v tašce Lilia Vu (na ANNIKA od Gainbridge v listopadu 2023)

Řidič: TaylorMade Stealth (Přečtěte si recenzi)

Hybridy: Callaway Apex UW (Přečtěte si recenzi)

žehličky: Srixon Z585 (4 žehličky) (Přečtěte si recenzi) a Srixon ZX7 Mk II (5 želez na A Wedge) (Přečtěte si recenzi)

klíny: Titleist Vokey SM8 (56 stupňů a 60 stupňů) (Přečtěte si recenzi)

putter: Scotty Cameron Golo 5

Míč: Titleist ProV1x (Přečtěte si recenzi)

Co je v tašce Lilia Vu (na AIG Women's Open v srpnu 2023)

Řidič: TaylorMade Stealth

Les: TaylorMade Stealth (Přečtěte si recenzi)

Hybridy: Srixon ZX

žehličky: Srixon Z585 (4 želez) a Srixon Z785 (5 želez na Pitching Wedge) (Přečtěte si recenzi)