Přejít na obsah
Domů » Nanna Koerstz Madsen: Co je v tašce

Nanna Koerstz Madsen: Co je v tašce

Taška Nanna Koerstz Madsen

Nanna Koerstz Madsen si připsala své první vítězství na LPGA Tour, když vyhrála titul Honda LPGA Thailand Open v březnu 2022. Pohled na Nannu Koerstz Madsen: What's In The Bag.

Tento 27letý hráč se stal prvním dánským vítězem na LPGA Tour poté, co úspěšně vyhrál play-off s Číňankou Lin Ziyu na hřišti Siam Country Club Old Course v Pattayi.

Ve finálovém kole s pěti pod par zaznamenala Koertsz Madsen turnajový rekord 26 pod par, než ji eagle na druhé extra jamce konečně připsal k vítězství.

Bylo to pro Koertsze Madsena šest profesionálních turnajových vítězství poté, co také triumfoval na A6 Ladies Open ve Švédsku jako amatér, Symetra Classic, Fuccillo Kia Championship a Danielle Downey Credit Union Classic na Symetra Tour a Tipsport Golf Masters v Ladies European Tour.

Koertsz Madsen byl také součástí evropského vítězného týmu v roce 2021 Solheimův pohár.

Co je v tašce Nanna Koerstz Madsen (na turnaji Honda LPGA Thailand Open 2022)

Řidič: Callaway Mavrik Sub Zero Triple Diamond (10.5 stupně) (Přečtěte si recenzi)

Les: Callaway Epic Flash (16 stupňů) (Přečtěte si recenzi)

žehličky: TaylorMade P770 (3 žehličky na 5 žehliček) (Přečtěte si recenzi) & TaylorMade P760 (6-želez na PW)

klíny: Titleist Vokey SM8 (50, 56 a 60 stupňů) (Přečtěte si recenzi)

putter: Odyssey Stroke Lab # 7

Míč: Titleist Pro V1x (Přečtěte si recenzi)