Domů » Nick Bachem: Co je v tašce

Nick Bachem: Co je v tašce

Nick Bachem

Nick Bachem absolvoval své první DP World Tour, když získal titul na Jonsson Workwear Open v březnu 2023. Pohled na Nick Bachem: What's In The Bag.

Němec od té doby, co se stal profesionálem v roce 2021, ještě nezvítězil, ale předvedl ohromující finálové kolo XNUMX pod par, aby vyhrál Jonsson Workwear Open v Jižní Africe.

Čtyřkolový turnaj zakončil ve Steyn City v Johannesburgu za 24 pod par a vyhrál titul čtyřmi ranami od jihoafrického dua Hennie du Plessis a Zander Lombard.

Bylo to jeho 12 Světové turné DP začít postoupit z Challenge Tour.

Bachem vyhrál třikrát jako amatér na Pro Golf Tour, než se stal profesionálem, a získal místo na DP World Tour, když skončil na 22. místě na Challenge Tour's Road to Mallorca.

Před výhrou v Jižní Africe byl Bachem na 464. místě Oficiální světové golfové žebříčky. Po vítězství se posunul na 273. místo.

Co je v tašce Nick Bachem (na Jonsson Workwear Open, březen 2023)

Řidič: Callaway Paradym Triple Diamond (10.5 stupně) (Přečtěte si recenzi)

Les: Callaway Paradym HL (16.5 stupně) (Přečtěte si recenzi)

žehličky: Callaway X Forged UT 21 (18 stupňů) & Callaway Apex MB 21 (4-železo na 9-Iron (Přečtěte si recenzi)

klíny: Callaway Jaws Mack Daddy 5 (46 stupňů, 50 stupňů, 54 stupňů a 58 stupňů) (Přečtěte si recenzi)

putter: Odyssey Toulon Design Las Vegas Putter

Míč: Titleist Pro V1x (Přečtěte si recenzi)