Přejít na obsah
Domů » Ockie Strydom: Co je v tašce

Ockie Strydom: Co je v tašce

Ockie Strydom

Ockie Strydom získal své druhé vítězství na DP World Tour za tři měsíce, když získal titul na Singapore Classic v únoru 2022. Pohled na Ockie Strydom: What's In The Bag.

South African Strydom, pravidelný účastník Sunshine Tour, zaznamenal svůj průlomový úspěch na DP World Tour Mistrovství Alfreda Dunhilla prosince v Leopard Creek Country Clubu ve své vlasti.

Strydom to zdvojnásobil, když se dostal na vrchol Singapurská klasika se svým úžasným závěrečným kolem XNUMX pod par zapečetil vítězství na jednu ránu v Laguna National Golf Resort Club.

Jihoafričan přišel z tempa, když o ránu porazil Samiho Valimakiho, když v Singapuru odpadl lídr třetího kola.

Strydom skončil na druhém místě 19krát Světové turné DP předtím, než vyhrál Alfred Dunhill Championship s turnajovým rekordem 18-under.

Jeho jediné předchozí vítězství jako profesionála přišlo v roce 2019 na turnaji Origins of Golf na Sunshine Tour v Jižní Africe.

Před vítězstvím v Singapuru byl Strydom v žebříčku na 253. místě Oficiální světové golfové žebříčky.

Co je v tašce Ockie Strydom (na Singapore Classic, únor 2023)

Řidič: Callaway Paradym (10.5 stupně) (Přečtěte si recenzi)

Les: Callaway Rogue ST LS (3-dřevo, 16.5 stupně) a Callaway Rogue ST Triple Diamond (5-dřevo, 18 stupňů) (Přečtěte si recenzi)

žehličky: Callaway Apex TCB (4 želez na 6 želez) a Callaway Apex MB (7 želez na Pitching Wedge) (Přečtěte si recenzi)

klíny: Callaway Jaws Raw Mack Daddy 5 (52 stupňů, 56 stupňů a 60 stupňů) (Přečtěte si recenzi)

putter: Odyssey Tri-Hot 5K One (Přečtěte si recenzi)

Míč: Titleist Pro V1 (Přečtěte si recenzi)

Co je v tašce Ockie Strydom (na Alfred Dunhill Championship, prosinec 2022)

Řidič: Callaway Rogue ST LS (Přečtěte si recenzi)

Les: Callaway Rogue ST

Hybridy: Callaway Rogue ST (Přečtěte si recenzi)

žehličky: Callaway Apex MB

klíny: Callaway Jaws Raw Mack Daddy 5 (52 stupňů, 56 stupňů a 60 stupňů)