Přejít na obsah
Domů » Yannik Paul: Co je v tašce

Yannik Paul: Co je v tašce

Taška Yannik Paul

Yannik Paul získal své první vítězství na DP World Tour, když vyhrál Mallorca Golf Open v říjnu 2022. Pohled na Yannik Paul: What's In The Bag.

Němec Paul zahrál poslední kolo nad par Otevřený golf na Mallorce v náročný den v golfovém klubu Son Muntander.

Nejpozději birdie dostalo Paula na týden pod par 15 a stačilo to na jednoranové vítězství nad Paulem Waringem a Nicolaiem von Dellinghausenem, ale až poté, co Marcus Armytage vyfoukl náskok dvou ran a tři jamky do hry.

Před vítězstvím na Mallorce byl Paulův nejlepší výsledek na turnaji Světové turné DP skončilo druhé místo za vítězem Sam Horsfield v Soudal Open v Belgii.

Vítězství posunulo Němce Paula na 139. místo ze 190. místa Oficiální světové golfové žebříčky.