Otse sisu juurde
Avaleht » Lee Westwood võitis 2020. aasta Race To Dubai tiitli

Lee Westwood võitis 2020. aasta Race To Dubai tiitli

Lee Westwood tõusis oma karjääri jooksul kolmandat korda Race To Dubai tiitlile pärast seda, kui saavutas hooaja lõpu Euroopa turnee DP World Touri meistrivõistlustel teise koha.

Westwood oli kroonitud ka 2000. ja 2009. aastal Euroopa turnee ordeni võitjaks.

47-aastane inglane tõestas, et temasse on tuuril veel elujõudu jäänud, sest tema teine ​​koht DP World Touri meistrivõistlustel oli piisav, et teenida Westwoodile kogu hooaja tiitel.

Matt Fitzpatrick võitis hooaja viimasel võistlusel, jäädes Dubais Earth Course'il nädala jooksul alla 15 punkti.

Westwood jäi ühe löögi võrra alla 14 par-iga, millest piisas, et teda teenida 2020. aasta võidusõit Dubaisse pealkiri.

Ta lõi ameeriklasest Patrick Reedist, kes juhtis punktinimekirja finaalturniirile, kuid jäi ilma pärast DP World Touri meistrivõistluste kolmandat kohta 13-aastaselt.

Viidates koroonaviiruse tõttu ümberkorraldatud hooajale, ütles Westwood: "See on olnud veider hooaeg nii mitmel põhjusel.

"European Tour on teinud uskumatut tööd, et juulist hooaeg uuesti üles tõusta ja igal nädalal toimuvad turniirid.

“Sellest on möödunud 20 aastat, kui ma seal Valderramal teenetemärgi võitmiseks istusin, nagu see oli siis.

"See ei lähe enam lihtsamaks, ma ei muutu enam nooremaks. Mul oli natuke seljaprobleeme ja see läks mulle sel nädalal peaaegu maksma – esmaspäeval ei teadnud ma, kas lähen mängima.

"Ma lihtsalt naudin golfi mängimist nende suurepäraste noorte mängijate vastu – need lapsed on nüüd nii tublid. Matt tunneb, nagu oleks ta siin aastaid väljas olnud, kuid on endiselt 20ndates ja lõpetas seal nagu proff.

Westwoodi teise koha järel tõusis ta 36. kohale Ametlik golfi maailma edetabel.