Otse sisu juurde
Avaleht » Ockie Strydom: Mis on kotis

Ockie Strydom: Mis on kotis

Ockie Strydom

Ockie Strydom võitis 2022. aasta veebruaris Singapuri klassikal oma teise DP World Touri võidu kolme kuu jooksul. Pilk Ockie Strydomist: What's In The Bag.

South African Strydom, kes osaleb Sunshine Touril, saavutas oma läbimurdelise edu DP World Touril Alfred Dunhilli meistrivõistlused detsembril kodumaal Leopard Creek Country Clubis.

Strydom kahekordistas selle tulemuse, kui saavutas esikoha Singapuri klassika oma vapustava üheksa-alla par-iga viimase vooruga, mis kinnitas ühelöögilise võidu Laguna National Golf Resort Clubis.

Lõuna-aafriklane tuli hästi halvast tempost, et alistada Sami Valimaki löögiga, kuna kolmanda ringi liidrid langesid Singapuris ära.

Strydom saavutas 19 korda teise koha DP maailmatuur enne Alfred Dunhilli meistritiitli võitmist turniiri rekordiga 18-aastaselt.

Tema ainus eelmine võit professionaalina pärines 2019. aasta Origins of Golf turniirilt Lõuna-Aafrika Vabariigis Sunshine Touril.

Enne Singapuri võitu oli Strydom edetabelis 253. kohal Ametlik golfi maailma edetabel.

Mis on kotis Ockie Strydom (2023. aasta veebruaris Singapore Classicul)

Juht: Callaway Paradym (10.5 kraadi) (Lugege ülevaadet)

Metsad: Callaway Rogue ST LS (3-puit, 16.5 kraadi) ja Callaway Rogue ST Triple Diamond (5-puit, 18 kraadi) (Lugege ülevaadet)

Triikrauad: Callaway Apex TCB (4-rauda kuni 6-raudu) ja Callaway Apex MB (7-raudu kuni kaldekiiluni) (Lugege ülevaadet)

Kiilud: Callaway Jaws Raw Mack Daddy 5 (52 kraadi, 56 kraadi ja 60 kraadi) (Lugege ülevaadet)

Putter: Odyssey Tri-Hot 5K One (Lugege ülevaadet)

Ball: Titleist Pro V1 (Lugege ülevaadet)

Mis on kotis Ockie Strydom (detsembril 2022 Alfred Dunhilli meistrivõistlustel)

Juht: Callaway Rogue ST LS (Lugege ülevaadet)

Metsad: Callaway Rogue ST