Tko su najveći igrači golfa svih vremena? Rasprava će se uvijek nastaviti, ali imali smo pukotinu u naših šest najboljih golfskih GOAT-ova.

Koga ocjenjujete višom od ostalih u raspravi o tome tko je najbolji igrač golfa?

Presuda GolfReviewsGuide.com nalazi se među šest najboljih igrača golfa svih vremena.

1. Jack Nicklaus

Nicklaus je osvojio 18 velikih turnira (najviše ikada), 73 PGA tura događaja, bio je igrač godine pet puta i osam puta vodeći dobitnik novca.

Sve je to postignuto usprkos tome što je igrao po modificiranom rasporedu turneja, a obitelj je bila iznad golfskog života.

2. Tiger Woods

Woods je osvojio 15 velikih turnira, 82 PGA Tour turnira, 11 puta je igrač godine, 10 puta vodeći osvajač novca i možda je posjedovao najkompletniju igru ​​od svih: moć, udaranje loptom, scrambling i putting.

Ozljede i odluke o načinu života prekinule su njegov put do rekorda velikih turnira koji se rano činio neizbježnim. Malo je vjerojatno da će se to sada dogoditi, ali nikad ne reci nikad.

3. Ben Hogan

Vjerojatno najveći šuter u povijesti igre, Hogan je osvojio devet velikih turnira, Grand Slam u karijeri, 64 PGA Tour događaja i četiri US Opena, najteži test golfa i svi se igraju tijekom finalnih formata s 36 rupa.

Mnogi mu pripisuju i peti US Open. USGA je otkazala US Open 1941. zbog Drugog svjetskog rata. Međutim, Hogan je osvojio zamjenski događaj, sponzoriran od strane USGA-e i koji se vodio kao nacionalno prvenstvo, uključujući rigorozne kvalifikacije, elitno igralište i tradicionalno otvoreno mjesto.

Teška ozljeda u prometnoj nesreći skratila je Hoganovu karijeru.

4. Harry Vardon

Utemeljitelj moderne igre, njegov se elegantni zamah još uvijek može identificirati kao geneza velikih zamaha sadašnjih igrača.

Dominirao je igrom u ranom dijelu stoljeća i osvojio šest British Opens i jedan US Open. Prijavio se samo u tri, au druga dva je bio drugoplasirani, dok nije bilo niti jednog PGA prvenstvo or Masters u njegovoj eri.

Vardon je patio od iscrpljujućeg slučaja tuberkuloze u dobi od 32 godine, što je rezultiralo trajnim podrhtavanjem, inače bi mogao osvojiti deset otvorenja.

Svjetska figura tijekom svog vrhunca, više nego itko, zaslužan je za razvoj igre golfa u Americi.

5. Walter Hagen

Iako Hagen nije postao poznat izvan golfske zajednice kao ostala petorica, njegova su postignuća bila jednaka njihovima.

Osvojio je 11 velikih natjecanja: pet PGA turnira, koji su svi održani u formatu match playa, četiri British Opena i tri US Opena. Nije bilo majstora do njegove 44 godine.

Također je osvojio pet Western Opena, mini-majora svog vremena, ekvivalenta trenutnom Prvenstvo igrača.

6. Bobby Jones

Jedini amater u ovom užem izboru, Jones je uspio poraziti najveće profesionalce svoje ere i povukao se iz igre s 28 godina s četiri US Opena, tri British Opena i bio pobjednik originalnog grand slama.

To se dogodilo 1930. godine kada je osvojio US Open, British Open, US Amateur, British Amateur - postignuće koje nije vjerojatno ponovno.