Kik minden idők legnagyobb golfozói? A vita mindig dübörögni fog, de a legjobb hat golfozó kecskénknél elakadtunk.

Kit értékelsz magasabbra a többieknél abban az érvelésben, hogy ki a golf legnagyobb játékosa?

A GolfReviewsGuide.com ítélete bekerült minden idők legjobb golfozóinak hat legjobbja közé.

1. Jack Nicklaus

Nicklaus 18 főversenyt nyert (a legtöbbet), 73-at PGA túra eseményeken, ötször volt az év játékosa és nyolcszor vezető pénznyertes.

Mindezt annak ellenére sikerült elérni, hogy a turnék módosított ütemtervvel játszottak, és a családot a golfozási élet fölé helyezték.

2. Tiger Woods

Woods 15 főversenyt nyert, 82 PGA Tour eseményt nyert, 11-szeres az év játékosa, 10-szeres vezető pénznyertes, és talán a legteljesebb játék birtokosa az összes közül: erő, labdaütés, scrapping és putting.

Sérülések és életmódbeli döntések szakították meg útját a főversenyek rekordjához, ami már korán elkerülhetetlennek tűnt. Nem valószínű, hogy most megtörténik, de soha ne mondd, hogy soha.

3. Ben Hogan

A játék történetének vitathatatlanul legnagyobb lövöldözője, Hogan kilenc major-győzelmet, pályafutása Grand Slam-bajnokságát, 64 PGA Tour-t nyert. események és négy US Opens, a golf legkeményebb próbája, és mindezt a 36 lyukú döntő során játszották.

Sokan neki köszönhetik az ötödik US Opent is. Az USGA 1941-ben törölte a US Opent a második világháború miatt. Hogan azonban megnyert egy helyettesítő versenyt, amelyet az USGA szponzorált, és úgy futott, mint egy nemzeti bajnokság, beleértve a szigorú kvalifikációt, egy elit mezőnyt és egy hagyományos nyílt helyszínt.

Egy autóbalesetben bekövetkezett súlyos sérülés lerövidítette Hogan karrierjét.

4. Harry Vardon

A modern játék megalapítója, elegáns swingje még mindig a jelenlegi játékosok nagyszerű swingjeinek geneziseként azonosítható.

A század elején uralta a játékot, és hatot nyert British Opens és egy US Open. Csak hármat nevezett be, a másik kettőben pedig második lett, míg egy nem volt PGA bajnokság or Masters az ő korszakában.

Vardon 32 éves korában elszomorító tuberkulózisos esetet szenvedett, ami tartós remegéshez vezetett, vagy akár tíz alkalommal is nyerhetett volna.

Fénykorában világméretű személyiség, mindenkinél jobban neki köszönhető, hogy Amerikában fejleszti a golfot.

5. Walter Hagen

Noha Hagen nem szerzett ismertséget a golfozó közösségen kívül, mint a másik öt, az ő eredményei megegyeztek az övékéivel.

11 főversenyt nyert meg: öt PGA-t, amelyek mindegyike match play formátumban zajlott, négy British Opent és három US Opent. 44 éves koráig nem voltak Mesterek.

Öt Western Opent is nyert, ami a napjának egy mini főjátéka, ami megfelel az aktuálisnak Játékosok bajnoksága.

6. Bobby Jones

Az egyetlen amatőr ebben a szűkített listában, Jonesnak sikerült legyőznie korszaka legnagyobb szakembereit, és 28 évesen visszavonult a játéktól négy US Openen, három British Openen, és megnyerte az eredeti Grand Slam-bajnokságot.

Ez 1930-ban történt, amikor megnyerte a US Opent, a British Opent, a US amatőrt és a brit amatőrt – ez a teljesítmény nem valószínű, hogy újra.