Pagrindinis » 2018 m. „Ryder Cup“ komandos patvirtintos

2018 m. „Ryder Cup“ komandos patvirtintos

„Ryder Cup 2018“

2018-ųjų „Ryder Cup“ komandos buvo patvirtintos po to, kai pakaitos simbolius išrinko amerikiečiai Tigeris Woodsas ir Philas Mickelsonas bei Europos futbolininkai Sergio Garcia, Ianas Poulteris ir Henrikas Stensonas.

Tiek Jungtinių Valstijų kapitonas Jimas Furykas, tiek varžovų Europos kapitonas Thomas Bjornas nusprendė papildyti savo 12 žmonių komandą patirtimi, paskelbdami savo atrankas į „Le Golf National“ varžybas Paryžiuje rugsėjo 28–30 d.

Savo sugrįžimo sezone 14 kartų pagrindinis nugalėtojas Woodsas pirmą kartą nuo 2012 m. užsitikrino sugrįžimą į Ryderio taurės etapą. Tuo tarpu Mickelsonas pasieks naują rekordą, kai pasirodys 12-oje Ryderio taurėje. Geros formos Brysonas DeChambeau taip pat pelnė pakaitos simbolį, o paskutinė vieta bus patvirtinta savaitgalį.

Jie prisijungia prie automatinių atrankos dalyvių Brookso Koepkos, Dustino Johnsono, Justino Thomaso, Patricko Reedo, Jordano Spietho, Bubbos Watsono ir Webbo Simpsono, visų pagrindinių turnyrų nugalėtojų, ir Rickie Fowlerio, kad sudarytų stiprią Jungtinių Valstijų komandą.

Penkios iš aštuonių automatinių Europos rinktinės atrankos turnyrų yra debiutantai, Bjornas taip pat pasirinko patirtį, įvardydamas Sergio Garcia, Ianą Poulterį ir Henriką Stensoną kaip tris iš keturių jo pasirinktų pakaitos simbolių kartu su Paulu Casey.

Garcia žaidė aštuoniose ankstesnėse Ryderio taurėse ir yra labiausiai patyręs Europos komandos narys, o Poulteris per penkis mačus pralaimėjo tik keturias iš 18 rungtynių ir grįžta praleidęs 2016 m. Ryderio taurę, kai JAV laimėjo Hazeltine.

Jie prisijungia prie automatinių atrankos dalyvių Francesco Molinari, Justino Rose, Tyrrello Hattono ir Tommy Fleetwoodo, kurie pateko į Europos turo taškų sąrašą, taip pat Jono Rahmo, Rory McIlroy, Alexo Noreno ir Thorbjorno Oleseno, kurie pelnė vietas per Ryderio taurės pasaulio taškus. sąrašą.