Kas yra didžiausi visų laikų golfo žaidėjai? Diskusijos visada tęsis, bet mes patyrėme įtrūkimą tarp šešių geriausių golfo ožkų.

Ką vertinate aukščiau už kitus argumentuodami, kuris yra geriausias golfo žaidėjas?

„GolfReviewsGuide.com“ nuosprendis patenka į šešių geriausių visų laikų golfo žaidėjų sąrašą.

1. Džekas Nicklausas

Nicklaus laimėjo 18 pagrindinių turnyrų (daugiausia kada nors), 73 PGA turas įvykius, penkis kartus buvo metų žaidėjas ir aštuonis kartus pirmaujantis pinigų laimėtojas.

Visa tai buvo pasiekta nepaisant pakeisto turo tvarkaraščio ir šeimos atidėjimo aukščiau golfo gyvenimo.

2. Tigras Woodsas

Woodsas laimėjo 15 pagrindinių turnyrų, 82 „PGA Tour“ turnyrus, yra 11 kartų geriausias metų žaidėjas, 10 kartų pirmaujantis pinigų laimėtojas ir, ko gero, iš visų žaidėjų valdė veiksmingiausią žaidimą: jėgos, kamuolio smūgiavimo, mušimo ir dėjimo.

Traumos ir gyvenimo būdo sprendimai nutraukė jo kelią į pagrindinį rekordą, kuris anksti atrodė neišvengiamas. Mažai tikėtina, kad taip nutiks dabar, bet niekada nesakyk niekada.

3. Benas Hoganas

Neabejotinai geriausias smūgių meistras žaidimo istorijoje, Hoganas laimėjo devynis pagrindinius turnyrus, karjeros „Didžiojo kirčio“ turnyrą, 64 PGA turą. renginiai ir keturi „US Opens“., griežčiausias golfo išbandymas ir viskas buvo sužaista per 36 duobučių finalo formatus.

Daugelis jam taip pat priskiria penktąjį „US Open“. USGA atšaukė US Open 1941 m. dėl Antrojo pasaulinio karo. Tačiau Hoganas laimėjo pakaitinį renginį, kurį remia USGA ir kuris vyko kaip nacionalinis čempionatas, įskaitant griežtą kvalifikaciją, elito lauką ir tradicinę atvirą vietą.

Didelė trauma autoavarijoje sutrumpino Hogano karjerą.

4. Haris Vardonas

Šiuolaikinio žaidimo įkūrėjas, jo elegantiškas sūpynės vis dar gali būti identifikuojamas kaip puikių dabartinių žaidėjų sūpynių atsiradimo šaltinis.

Amžiaus pradžioje jis dominavo žaidime ir laimėjo šešis kartus „British Opens“. ir vienas US Open. Jis pateko tik į tris iš jų, o kitose dviejose liko antroje vietoje, o ten nebuvo PGA čempionatas or Kapitonai jo eroje.

Vardonas, būdamas 32 metų, susirgo sekinamu tuberkuliozės atveju, kuris sukėlė nuolatinį drebėjimą arba jis galėjo būti laimėjęs dešimt atvirų procedūrų.

Jis buvo pasaulinis veikėjas per savo jėgą ir labiau nei bet kas kitas, jis yra pripažintas už golfo žaidimo auginimą Amerikoje.

5. Walteris Hagenas

Nors Hagenas nepasiekė žinomumo už golfo bendruomenės ribų kaip kiti penki, jo pasiekimai buvo tokie pat kaip ir jų.

Jis laimėjo 11 pagrindinių turnyrų: penkis PGA, kurie visi vyko rungtynių formatu, keturis „British Open“ ir tris „US Open“. Meistrų nebuvo iki jam sukako 44 metai.

Jis taip pat laimėjo penkis „Western Open“ turnyrus – jo dienos mažąjį pagrindą, atitinkantį dabartinį Žaidėjų čempionatas.

6. Bobis Džounsas

Vienintelis šio trumpojo sąrašo mėgėjas Jonesas sugebėjo nugalėti geriausius savo eros profesionalus ir pasitraukė iš žaidimo būdamas 28 metų su keturiais „US Open“, trimis „British Open“ ir tapo pirminio „Grand Slam“ turnyro nugalėtoju.

Tai įvyko 1930 m., kai jis laimėjo „US Open“, „British Open“, „US Amateur“ ir „British Amateur“ – tai greičiausiai vėl nepasiekiama.