Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Davis Riley: Kas yra krepšyje

Davis Riley: Kas yra krepšyje

Davis Riley krepšys

Davis Riley iškovojo savo pirmąją PGA turo pergalę, kai 2023 m. balandžio mėn. laimėjo titulą „Zurich Classic of New Orleans“.

Riley, dukart Korn Ferry Tour nugalėtojas, kartu su Nicku Hardy laimėjo Naujojo Orleano Ciuricho klasika, kuris žaidžiamas kaip porų varžybos.

Tai buvo pirmas PGA turas Jie abu iškovojo pergalę, nes TPC Luizianoje finišavo mažiau nei 30, dviem metimais nuo Adamo Hadwino ir Nicko Tayloro.

Amerikietis Riley du kartus laimėjo „Korn Ferry Tour“ savo naujoko sezono ture.

Pirmasis atvyko Panamos čempionate, o vėliau tais pačiais metais laimėjo titulą TPC San Antonio čempionate.

Davisas užima 69 vietą Oficialus pasaulio golfo reitingas.

Kas yra krepšyje Davis Riley (2023 m. balandžio mėn. Naujojo Orleano Ciuricho klasikoje)

Pilotas: Titleist TSR3 (8 laipsniai) (Perskaitykite apžvalgą)

Miškai: Titleist TSR3 (3 medienos, 15 laipsnių) ir Titleist TSR2 (5 medienos, 18 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: Titleist T100 (4 lygintuvas) (Perskaitykite apžvalgą), Titleist 620CB (nuo 5 lygių iki 6 lygių) (Perskaitykite apžvalgą) & Titleist 620 MB (nuo 7 lygių iki 9 lygių) (Perskaitykite apžvalgą)

Pleištai: Titleist Vokey SM9 (46 laipsniai, 50 laipsniai ir 56 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą) & Titleist Vokey WedgeWorks (60 laipsniai)

Puteris: Scotty Cameron Phantom X 7.2 turo prototipas (Perskaitykite apžvalgą)

Rutulys: Titleist Pro V1 (Perskaitykite apžvalgą)