Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Garrickas Higgo: Kas yra krepšyje

Garrickas Higgo: Kas yra krepšyje

Garricko Higgo krepšys

Garrickas Higgo tęsė savo svajonių metus, kai iškovojo savo pirmąjį PGA Tour titulą tik antrą kartą startuodamas Palmetto čempionate Congaree. Žvilgsnis į Garricką Higgo: kas yra krepšyje.

Higgo jau balandį ir gegužę laimėjo Gran Kanarijos Lopesano atvirąjį ir Kanarų salų čempionatą Europos ture.

22-ejų futbolininkas, praėjusį rugsėjį taip pat laimėjęs 2020 m. „Open de Portugal“, tęsė savo kilimo trajektoriją, pasiekdamas pirmąją PGA Tour sėkmę.

Higgo finišavo 11 žemiau laimėti Palmetto čempionatą Congaree, Doc Redman, Bo Van Pelt, Hudson Swafford, Jhonattan Vegas, Chesson Hadley ir Tyrrell Hatton šūvis.