Praėjome beveik ketvirtadalį šio šimtmečio kelio ir turime pakankamai perspektyvų, kad galėtume nustatyti geriausius XX amžiaus golfo žaidėjus.

Iš daugybės puikių žaidėjų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, išsprendžiau tik šešis, vertus „Didžiausio XX amžiaus golfo žaidėjo“ titulo.

Galutinis golfo žaidėjų sąrašas pateikiamas jų karjeros tvarka. Ką vertinate aukščiau už kitus argumentuodami, kuris yra geriausias golfo žaidėjas?

1. Haris Vardonas

Šiuolaikinio žaidimo įkūrėjas, jo elegantiškas sūpynės vis dar gali būti identifikuojamas kaip puikių dabartinių žaidėjų sūpynių atsiradimo šaltinis.

Amžiaus pradžioje jis dominavo žaidime ir laimėjo šešis kartus „British Opens“. ir vienas "US Open". Jis pateko tik į tris iš jų, o kitose dviejose užėmė antrąją vietą, o jo eroje nebuvo PGA čempionato ar Masters.

Vardonas, būdamas 32 metų, susirgo sekinamu tuberkuliozės atveju, kuris sukėlė nuolatinį drebėjimą arba jis galėjo būti laimėjęs dešimt atvirų procedūrų.

Jis buvo pasaulinis veikėjas per savo jėgą ir labiau nei bet kas kitas, jis yra pripažintas už golfo žaidimo auginimą Amerikoje.

2. Walteris Hagenas

Nors Hagenas nepasiekė žinomumo už golfo bendruomenės ribų kaip kiti penki, jo pasiekimai buvo tokie pat kaip ir jų.

Jis laimėjo 11 pagrindinių turnyrų: penkis PGA, kurie visi vyko rungtynių formatu, keturis „British Open“ ir tris „US Open“. Meistrų nebuvo iki jam sukako 44 metai.

Jis taip pat laimėjo penkis „Western Open“ turnyrus, mažąjį jo dienos pagrindą, atitinkantį dabartinį žaidėjų čempionatą.

3. Bobis Džounsas

Vienintelis šio trumpojo sąrašo mėgėjas Jonesas sugebėjo nugalėti geriausius savo eros profesionalus ir pasitraukė iš žaidimo būdamas 28 metų su keturiais „US Open“, trimis „British Open“ ir tapo pirminio „Grand Slam“ turnyro nugalėtoju.

Tai įvyko 1930 m., kai jis laimėjo „US Open“, „British Open“, „US Amateur“ ir „British Amateur“ – tai greičiausiai vėl nepasiekiama.

4. Benas Hoganas

Neabejotinai geriausias smūgių meistras žaidimo istorijoje, Hoganas laimėjo devynias pagrindines rungtynes, karjeros „Didžiojo kirčio“ turnyrą, 64 PGA turas įvykius ir keturis „US Open“ turnyrus, griežčiausią golfo išbandymą, ir visi jie buvo žaidžiami per 36 duobučių finalo formatus.

Daugelis jam taip pat priskiria penktąjį „US Open“. USGA atšaukė US Open 1941 m. dėl Antrojo pasaulinio karo. Tačiau Hoganas laimėjo pakaitinį renginį, kurį remia USGA ir kuris vyko kaip nacionalinis čempionatas, įskaitant griežtą kvalifikaciją, elito lauką ir tradicinę atvirą vietą.

Didelė trauma autoavarijoje sutrumpino jo karjerą.

5. Džekas Nicklausas

Nicklaus laimėjo 18 pagrindinių turnyrų (daugiausia kada nors), 73 PGA turo renginius, penkis kartus buvo geriausias metų žaidėjas ir aštuonis kartus pirmaujantis pinigų laimėtojas.

Visa tai buvo pasiekta nepaisant pakeisto turo tvarkaraščio ir šeimos atidėjimo aukščiau golfo gyvenimo.

6. Tigras Woodsas

Woodsas laimėjo 15 pagrindinių turnyrų, 82 PGA turo įvykius, yra 11 kartų geriausias metų žaidėjas, 10 kartų pirmaujantis pinigų laimėtojas ir, ko gero, turėjo patį išsamiausią žaidimą iš visų: jėgos, kamuolio smūgiavimo, mušimo ir dėjimo.

Traumos ir gyvenimo būdo sprendimai nutraukė jo kelią į pagrindinį rekordą, kuris anksti atrodė neišvengiamas. Tačiau galima teigti, kad rezultatyviausia Tigro karjera įvyko 21 mst amžiuje.

Iki šiol Tigras dominavo pirmoje 21 dalyjest amžiuje, kaip ir jis buvo vienas didžiausių XX amžiaus golfo žaidėjų.

Kiti puikūs šimtmečio žaidėjai: Gene Sarazen, Samas Snead, Byron Nelson, Arnold Palmer, Gary Player, Tomas Watsonas, Seve Ballesteros buvo puikūs žaidėjai su puikiomis istorijomis.