Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Jordanas Gumbergas: Kas yra krepšyje

Jordanas Gumbergas: Kas yra krepšyje

Jordanas Gumbergas, kas yra krepšyje

Jordanas Gumbergas 2023 m. kovo mėn. SDC čempionate iškovojo savo pirmąją DP World Tour pergalę. Jordanas Gumbergas: Kas krepšyje.

Gumbergas niekada nebuvo laimėjęs elitiniame ture, tačiau 28-erių amerikietis atkrintamosiose įveikė Robiną Williamsą, kad laimėtų. 2023 m. SDC čempionatas.

Amerikietis finišavo 12 žemiau paros, kol antroje papildomoje duobėje „St Francis Links“ Pietų Afrikoje atliktas paukštelis pelnė jam mergautinę titulą.

Prieš pergalę Pietų Afrikoje, Gumbergas buvo 669-as reitinge Oficialus pasaulio golfo reitingas.

Gumbergas praleido tris pjūvius ir užėmė T54 vietą kitame savo turnyre per keturis ankstesnius šio sezono startus DP World Tour.

Prieš tapdamas profesionalu, amerikietis atvyko per kolegialią Arizonos universiteto sistemą.

Kas yra krepšyje Jordan Gumberg (SDC čempionate 2024 m. kovo mėn.)

Pilotas: Callaway Paradym Triple Diamond (8.5 laipsniai) (Perskaitykite apžvalgą)

Miškai: Callaway AI Smoke (3 medienos, 15 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: Callaway Apex CB (nuo 3 lygių iki 6 lygių) (Perskaitykite apžvalgą) ir Callaway Apex MB (nuo 6 lygių iki 10 lygių) (Perskaitykite apžvalgą)

Pleištai: Titleist Vokey SM9 (Perskaitykite apžvalgą)

Puteris: Odyssey 2-Ball TEN Šluotų stūmiklis

Rutulys: Callaway Chrome Tour (Perskaitykite apžvalgą)