Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Lee Westwoodas laimėjo 2020 metų „Race To Dubai“ titulą

Lee Westwoodas laimėjo 2020 metų „Race To Dubai“ titulą

Lee Westwoodas trečią kartą karjeroje iškovojo „Race To Dubai“ čempiono titulą po to, kai užėmė antrąją vietą sezono pabaigos Europos turo varžybose, DP World Tour čempionate.

Westwoodas taip pat buvo karūnuotas Europos turo ordino „Už nuopelnus“ laureatu 2000 ir 2009 m.

47-erių anglas įrodė, kad per turą jame liko daug gyvybės, nes DP pasaulio turo čempionate užėmė antrąją vietą, kad Westwoodas pelnytų viso sezono titulą.

Mattas Fitzpatrickas iškovojo pergalę paskutiniame sezono renginyje, per savaitę užėmęs 15 pozicijų žemiau Dubajaus vykstančiame Žemės kurse.

Westwoodas vienu šūviu nukrito iki 14 mažiau, o to rezultato pakako jam pelnyti 2020 m. lenktynės į Dubajų pavadinimas.

Jis aplenkė amerikietį Patricką Reedą, kuris pirmavo taškų sąraše, patekdamas į galutinį turnyrą, bet praleido trečią vietą DP pasaulio turo čempionate 13 metų jaunesniame amžiuje.

Kalbėdamas apie pertvarkytą sezoną dėl koronaviruso, Westwoodas sakė: „Tai buvo keistas sezonas dėl daugybės priežasčių.

„Europos turas padarė neįtikėtiną darbą, kad nuo liepos vėl prasidėtų sezonas, o turnyrai vyktų kiekvieną savaitę.

„Praėjo 20 metų, kai sėdėjau Valderramoje, kad laimėčiau ordino „Už nuopelnus“, kaip ir tada.

„Nepalengvėja, aš netampau jaunesnis. Turėjau šiek tiek nugaros problemų ir tai man beveik kainavo šią savaitę – pirmadienį nežinojau, ar žaisiu.

„Man tiesiog patinka žaisti golfą prieš šiuos puikius jaunus žaidėjus – šie vaikai dabar tokie geri. Mattas jaučiasi taip, lyg būtų čia buvęs daug metų, bet vis dar įpusėjo 20 metų ir baigė ten kaip profesionalas.

Westwoodas užėmė antrąją vietą, todėl jis pakilo į 36 vietą Oficialus pasaulio golfo reitingas.