Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Lilia Vu: Kas yra krepšyje

Lilia Vu: Kas yra krepšyje

Lilia Vu Kas yra krepšyje

Lilia Vu iškovojo ketvirtąją 2023 m. pergalę, kai 2023 m. lapkritį laimėjo titulą ANNIKA by Gainbridge. Žvilgsnis į Lilia Vu: Kas yra krepšyje.

Pirmosios pasaulio raketės prasiveržimo metai tęsėsi, kai ji iškovojo pergalę trimis metimais Gainbridge ANNIKA golfo klube Pelican.

Vu finišavo 19 žemiau, o jos sėkmė prieš Alison Lee ir Azahara Munoz šiemet iškovojo keturias pergales, įskaitant dvi iš penkių pagrindinių turnyrų.

Praėjus vos dviem mėnesiams po laimėjimo LPGA Tailandas vasario mėn. už jos pergalę LPGA turas, Vu pabrėžė savo augančią reputaciją užimdama titulą Chevron čempionatas.

Pirmajame iš penkių šių metų moterų pagrindinių kursų per Jack Nicklaus parašo kursą The Woodlands Teksase Vu kartu su kolega amerikiete Angel Yin užėmė 10 žemiau.

Pirmoje papildomoje atkrintamųjų varžybų duobutėje Vu paukščiukas par-5 18-oje duobėje pelnė pergalę Chevron čempionate prieš tai, kai atliko nugalėtojų šuolį į tvenkinį.

Tada Vu užfiksavo stulbinančią pergalę šešiais metimais prieš Charley Hullą AIG moterų atviras Walton Heath klube, po paskutinio rezultato iki penkių taškų užėmęs 14 žemiau paros.

Vu pirmą kartą pasirodė 2021 m., kai tris kartus laimėjo Symetra Tour ir laimėjo Garden City Charity Classic, Twin Bridges čempionatą ir Four Winds Invitational.

Dėl to ji užėmė aukščiausią ordino „Už nuopelnus“ vietą ir pelnė LPGA turo statusą 2022 m.

Vu išlieka pirmaujanti pasaulyje „Rolex“ reitingai Pasaulio moterų golfo turnyrinėje lentelėje.

Kas yra krepšyje Lilia Vu (prie Gainbridge ANNIKA 2023 m. lapkričio mėn.)

Pilotas: TaylorMade Stealth (Perskaitykite apžvalgą)

Hibridai: Callaway Apex UW (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: Srixon Z585 (4 lygių) (Perskaitykite apžvalgą) ir „Srixon ZX7 Mk II“ (5 geležies iki pleišto) (Perskaitykite apžvalgą)

Pleištai: Titleist Vokey SM8 (56 laipsnių ir 60 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Puteris: Scotty Cameron Golo 5

Rutulys: Titleist ProV1x (Perskaitykite apžvalgą)

Kas yra krepšyje Lilia Vu (2023 m. rugpjūčio mėn. „AIG Women's Open“)

Pilotas: TaylorMade Stealth

Miškai: TaylorMade Stealth (Perskaitykite apžvalgą)

Hibridai: Srixon ZX

Lygintuvai: Srixon Z585 (4 lygintuvai) ir Srixon Z785 (5 lygintuvai iki kreipimo pleišto) (Perskaitykite apžvalgą)