Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Nanna Koerstz Madsen: Kas yra krepšyje

Nanna Koerstz Madsen: Kas yra krepšyje

Nanna Koerstz Madsen krepšys

Nanna Koerstz Madsen iškovojo savo pirmąją pergalę „LPGA Tour“, kai 2022 m. kovo mėn. laimėjo „Honda LPGA Thailand Open“ titulą. Žvilgsnis į Nanna Koerstz Madsen: „Kas yra krepšyje“.

27-erių futbolininkas tapo pirmuoju Danijos LPGA turo nugalėtoju po to, kai sėkmingai laimėjo atkrintamąsias varžybas su kinu Linu Ziyu Siam Country Club Old Course Patajoje.

Paskutiniame raunde Koertszas Madsenas pasiekė turnyro rekordą iki 26, o erelis ant antrosios papildomos duobutės pagaliau iškovojo pergalę.

Tai buvo šešios Koertszo Madseno profesionalų turnyro pergalės po to, kai triumfavo A6 Ladies Open Švedijoje kaip mėgėjas, Symetra Classic, Fuccillo Kia čempionate ir Danielle Downey Credit Union Classic Symetra Tour ir Tipsport Golf Masters turnyre Ladies European Tour.

Koertszas Madsenas taip pat buvo 2021 m. Europos nugalėtojų komandos narys Solheimo taurė.

Kas yra krepšyje Nanna Koerstz Madsen (2022 m. „Honda LPGA Thailand Open“)

Pilotas: Callaway Mavrik Sub Zero Triple Diamond (10.5 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Miškai: Callaway Epic Flash (16 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: „TaylorMade P770“ (nuo 3 lygių iki 5 lygių) (Perskaitykite apžvalgą) & TaylorMade P760 (nuo 6 lygių iki PW)

Pleištai: Titleist Vokey SM8 (50, 56 ir 60 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Puteris: „Odisėjos insulto laboratorija“ Nr. 7

Rutulys: Titleist Pro V1x (Perskaitykite apžvalgą)