Pagrindinis » Nickas Bachemas: kas yra krepšyje

Nickas Bachemas: kas yra krepšyje

Nikas Bachemas

Nickas Bachemas pirmą kartą dalyvavo DP World Tour, kai 2023 m. kovo mėn. atsiėmė titulą „Jonsson Workwear Open“.

Vokietis dar nebuvo laimėjęs nuo tada, kai 2021 m. tapo profesionalu, tačiau jis surengė stulbinantį finalinį turą iki aštuonių, kad laimėtų. „Jonsson Workwear Open“. Pietų Afrikoje.

Keturių ratų lenktynes ​​jis baigė 24 rezultatu mažiau nei XNUMX-iais Johanesburgo mieste Steyn City ir iškovojo titulą keturiais Pietų Afrikos dueto Hennie du Plessis ir Zander Lombard smūgiais.

Jam tai buvo tik 12-oji DP pasaulinis turas pradėti žengti žingsnį į viršų iš Challenge Tour.

Bachemas tris kartus laimėjo kaip mėgėjas „Pro Golf Tour“, prieš tapdamas profesionalu, ir užsitarnavo vietą „DP World Tour“, užėmęs 22 vietą „Challenge Tour's Road“ į Maljorką.

Prieš savo pergalę Pietų Afrikoje Bachemas buvo 464-as reitinge Oficialus pasaulio golfo reitingas. Po pergalės jis pakilo į 273 vietą.

Kas yra krepšyje Nickas Bachemas („Jonsson Workwear Open“, 2023 m. kovo mėn)

Pilotas: Callaway Paradym Triple Diamond (10.5 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Miškai: Callaway Paradym HL (16.5 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: Callaway X Forged UT 21 (18 laipsnių) ir Callaway Apex MB 21 (nuo 4 lygių iki 9 lygių (Perskaitykite apžvalgą)

Pleištai: Callaway Jaws Mack Daddy 5 (46 laipsniai, 50 laipsnių, 54 laipsniai ir 58 laipsniai) (Perskaitykite apžvalgą)

Puteris: „Odyssey Toulon Design Las Vegas Putter“.

Rutulys: Titleist Pro V1x (Perskaitykite apžvalgą)