Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Ockie Strydom: kas yra krepšyje

Ockie Strydom: kas yra krepšyje

Ockie Strydom

Ockie Strydom laimėjo antrąją DP World Tour pergalę per tris mėnesius, kai 2022 m. vasario mėn. Singapūro klasikiniame turnyre atkovojo titulą. Žvilgsnis į Ockie Strydom: What's In The Bag.

South African Strydom, nuolatinis „Sunshine Tour“ dalyvis, užfiksavo savo proveržio DP World Tour sėkmę Alfredo Dunhillo čempionatas gruodį gimtinėje Leopard Creek užmiesčio klube.

Strydomas padvigubino savo rezultatą, kai iškovojo viršūnę Singapūro klasika savo stulbinančiu finaliniu raundu, kurio rezultato devynios vertės mažesnės, vienu smūgiu iškovojo pergalę Laguna National Golf Resort Club.

Pietų afrikietis atėjo iš gero tempo ir nugalėjo Sami Valimaki metimu, kai trečiojo turo lyderiai Singapūre nukrito.

Strydomas 19 kartų buvo užėmęs antrąją vietą DP pasaulinis turas prieš laimėdamas Alfredo Dunhillo čempionatą turnyro rekordu iki 18 metų.

Vienintelė ankstesnė jo, kaip profesionalo, pergalė buvo 2019 m. „Origins of Golf“ turnyre „Sunshine Tour“ Pietų Afrikoje.

Prieš pergalę Singapūre Strydomas buvo 253 vietoje Oficialus pasaulio golfo reitingas.

Kas yra krepšyje Ockie Strydom (Singapūro klasikoje, 2023 m. vasario mėn)

Pilotas: Callaway Paradym (10.5 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Miškai: Callaway Rogue ST LS (3 medienos, 16.5 laipsnių) ir Callaway Rogue ST Triple Diamond (5 medų, 18 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: „Callaway Apex“ TCB (nuo 4 lygių iki 6 lygių) ir „Callaway Apex MB“ (nuo 7 lygių iki įtempimo pleišto) (Perskaitykite apžvalgą)

Pleištai: Callaway Jaws Raw Mack Daddy 5 (52 laipsniai, 56 laipsniai ir 60 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Puteris: Odyssey Tri-Hot 5K One (Perskaitykite apžvalgą)

Rutulys: Titleist Pro V1 (Perskaitykite apžvalgą)

Kas yra krepšyje Ockie Strydom (Alfredo Dunhillo čempionate, 2022 m. gruodžio mėn)

Pilotas: Callaway Rogue ST LS (Perskaitykite apžvalgą)

Miškai: Callaway Rogue ST

Hibridai: Callaway Rogue ST (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: Callaway Apex MB

Puteris: Odyssey Tri-Hot 5K One

Rutulys: „Titleist Pro V1“