Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Olivia Cowan: kas yra krepšyje

Olivia Cowan: kas yra krepšyje

Olivia Cowan krepšys

Olivia Cowan iškovojo savo pirmąją moterų Europos turo pergalę 2022 m. spalio mėn. vyksiančiame „Hero Women's Indian Open“. Olivia cowan: Kas krepšyje.

Vokiečių žvaigždė baigė savo laukimą a Moterų Europos turas titulą, kai triumfavo trimis metimais Moterų Indian Open DLF golfo ir užmiesčio klube.

96-ajame LET starte Cowan paskutiniame raunde už keturių taškų ribą pasiekė mažiau nei 13, o Amandeep Drall ir Caroline Hedwall atsiliko trimis metimais.

Cowanas išgarsėjo, kai 2015 m. tris kartus laimėjo „LET Access“ seriją per keturis mėnesius.

Prieš baigdama LET Tour, ji laimėjo titulus ASGI Ladies Open, Boras Ladies Open ir Norrporten Ladies Open varžybose.

Iki pergalės Indijoje Cowanas buvo 199-as „Rolex“ reitingai Pasaulio moterų golfo turnyrinėje lentelėje.

Kas yra krepšyje Olivia Cowan (2022 m. spalio mėn. „Hero Women's Indian Open“)

Pilotas: „Mizuno ST-X 220“ (9 laipsnių)

Miškai: Mizuno ST-Z (3 medienos)

Lygintuvai: Mizuno Pro 225 (Perskaitykite apžvalgą)

Pleištai: Mizuno T-22 (52 laipsniai, 56 laipsniai ir 60 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Puteris: Odisėjos vienuolika

Rutulys: Titleist Pro V1 (Perskaitykite apžvalgą)