Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Ruoning Yin: kas yra krepšyje

Ruoning Yin: kas yra krepšyje

Ruoning Yin

2023 m. birželio mėn. Ruoning Yin laimėjo savo pirmąją karjerą KPMG moterų PGA čempionate. Ruoning Yin: Kas krepšyje.

Prieš du mėnesius, 2023 m. balandį, Yin tapo antruoju Kinijos žaidėju, laimėjusiu turnyrą LPGA turas iškovojo titulą DIO Implant LA Open ir prisijungė prie dabar į pensiją išėjusio Shanshan Feng.

Savo augančią reputaciją ji pabrėžė išmatuotu pasirodymu Baltusrol golfo klube KPMG moterų PGA su uždarymo paukšteliu, kuris vienu šūviu iškovojo pergalę jos pirmajai pagrindinei daliai.

Sunkią savaitę Kinijos talentas baigė būdamas aštuoneriu rezultatyvesnis, o kartu su Yuka Saso Naujajame Džersyje.

Yin finišavo 15 žemiau paros LA atviras Los Andželo „Palos Verdes“ golfo klube už pergalę vienu smūgiu prieš „Georgia Hall“.

Yin Ruoning devynis kartus laimėjo kaip mėgėjas jaunimo gretose, kol 2020 m. tapo profesionalu.

Ji laimėjo Kinijos LPGA turo kvalifikacinį turnyrą, kad užsidirbtų vietą Kinijos LPGA ture, o tada iškovojo tris titulus iš eilės savo pirmosiose varžybose.

Yin laimėjo Zhuhai Guowei Center Plaza Hollywood Mansion Challenge, Moutai Golf Liquor Zhuhai Golden Gulf Challenge ir Mitsubishi Heavy Industries Orient Masters.

Ji užsitarnavo vietą LPGA 2022 m., kai užėmė ketvirtą vietą LPGA Q serijoje.

Prieš iškovojant pergalę KPMG moterų PGA čempionate, Yin užėmė 25 vietą Pasaulio Rolex reitingai. Ji pakilo į penktą vietą pasaulyje.

Kas yra krepšyje Ruoning Yin (2023 m. birželio mėn. KPMG moterų PGA čempionate)

Pilotas: Callaway Paradym Triple Diamond (9 laipsniai) (Perskaitykite apžvalgą)

Miškai: Callaway Paradym Triple Diamond (3 medų, 15 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Hibridai: Callaway Paradym (3 hibridas, 18 laipsnių) (Perskaitykite apžvalgą)

Lygintuvai: Callaway X Forged CB

Pleištai: Callaway Mack Daddy Jaws Black (Skaitykite Apžvalgą)

Puteris: Odyssey White Hot OG Seven (Perskaitykite apžvalgą)

Rutulys: Callaway Chrome Soft X (Perskaitykite apžvalgąw)

Kas yra krepšyje Ruoning Yin (2023 m. balandžio mėn. „DIO Implant LA Open“)

Pilotas: Callaway Paradym Triple Diamond (9 laipsnių)