Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Brooksas Koepka atsilaiko prieš Tigerį Woodsą ir laimėjo USPGA čempionatą

Brooksas Koepka atsilaiko prieš Tigerį Woodsą ir laimėjo USPGA čempionatą

USPGA čempionatas

Paskutinę 100-ojo USPGA čempionato dieną Bellerive mieste Brooksas Koepka sulaikė Tiger Woods kaltinimą, siekdamas pakelti savo trečiąjį pagrindinį.

28-erių amerikietis pirmavo dviem metimais per naktį, einant į paskutinį turą, o galiausiai jo keturiais metimais iki 66 pakako, kad turnyre užimtų 16 mažiau nei XNUMX, o iš Woods iškovotų pergalę dviem metimais.

Koepka laimėjo antrąjį pagrindinį šių metų turnyrą ir trečią iš viso, kai laimėjo 2017 m. „US Open“ Erin Hills mieste, o po jo apgynė titulą 2018 m. „US Open“ Shinnecock Hills.

Kai balandžio mėnesį buvo priverstas praleisti „US Masters“ turnyrą Augustoje, Koepka dabar laimėjo tris iš paskutinių šešių pagrindinių turnyrų, kuriuose dalyvavo.

„Dėl kažkokių priežasčių mano dėmesio sulaukia daugiau, – sakė Koepka po to, kai laimėjo 72 duobučių USPGA čempionato rekordą – 264. „Kiekvienas metimas yra toks svarbus. Turite būti kantrūs, ir aš visada tai labai gerai darau pagrindinėse studijose.

Woodsas USPGA čempionate pasiekia žemiausią finalinį turą

Woodsas dieną pradėjo keturiais šūviais atsilikęs nuo Koepkos, tačiau 14 kartų pagrindinis nugalėtojas turėjo tikrą šansą papildyti savo pergales. Woodsas surinko šešis mažiau nei 64 – tai jo žemiausias paskutinio turo rezultatas bet kuriame pagrindiniame turnyre, tačiau jo 14 mažiau nei bendras rezultatas buvo pakankamai geras, kad užimtų antrąją vietą Bellerive.

Tai buvo antroji iš eilės, kurioje Woodsas buvo pagrindinis varžovas paskutinę dieną, ir jis sakė: „Aš kovojau paskutinėse dviejose pagrindinėse varžybose ir niekada to nebūčiau numatęs prieš metus. Aš tiesiog esu labai dėkingas, kad esu čia.

„Žaidžiau sunkiai. Tai buvo šiokia tokia kova su mano žaidimu. Aš tiesiog kabėjau, šlifavau jį ir bandžiau padaryti kuo daugiau paukščių. Šiek tiek pabėgau ir padarysiu keletą smūgių.

„Aš visada vejausi. Kai buvau trasoje, per šešias skyles mačiau, kad vaikinai buvo po trise, todėl žinojau, kad negaliu sėdėti vietoje. Aš turėjau gauti paukščių.

„Visą dieną nevairavau gerai – trasoje trenkiau į kairę ir į dešinę, net ir su savo smėlio pleištu – todėl žinojau, kad bus sunku užbaigti ratą, bet padariau.

USPGA čempiono titulą ginantis Justinas Thomasas liko ketvirtas

Adamas Scottas, kuris žaidė paskutinėje grupėje su Koepka, buvo numuštas dar toliau ir atsidūrė trečioje vietoje, o Stewartas Cinkas ir Jonas Rahmas aplenkė penkis geriausius finišavusius žaidėjus, kurie yra 11 žemiau paros.

čempiono titulą ginantis Justinas Thomasas, kuris prieš 12 mėnesių pirmą kartą laimėjo „Quail Hollow“ turnyrą, ir š.m. Atvirasis čempionas Francesco Molinari buvo tarp žaidėjų ketverto, užėmusių 10 mažiau nei par.