Salt la conținut
Acasă » Hudson Swafford: Ce este în geantă

Hudson Swafford: Ce este în geantă

Geanta Hudson Swafford

Hudson Swafford și-a câștigat a treia victorie în PGA Tour când a câștigat The American Express 2022 la La Quinta. O privire asupra lui Hudson Swafford: Ce este în geantă.

Swafford, care a câștigat primul său titlu PGA Tour în cadrul evenimentului în 2017, când era cunoscut sub numele de CareerBuilder Challenge, a venit din spate pentru a câștiga TheAmerican Express titlu la două lovituri de la compatriotul american Tom Hoge.

O rundă finală, opt sub par 64, a inclus un vultur, opt păsări și doi bogey pe stadionul de la PGA West și l-a văzut pe Swafford încheia săptămâna cu 23 sub par.

Swafford, în vârstă de 34 de ani, a început cu o rundă de 70 înainte de a se pune la punct și a afișat 65, 66 și 64 pentru a câștiga titlul.

A fost a treia sa victorie în total pe PGA Tour, după ce a câștigat și Campionatul Corales Puntacana Resort and Club în 2020.

Victoria l-a mutat pe Swafford pe locul 61 în Clasamente mondiale de golf oficiale de la locul 166 în săptămâna precedentă.

Ce este în geantă Hudson Swafford

Conducător auto: TaylorMade Stealth (9 grade) (Citiți recenzia)

Pădure: Ping i25 3-wood (14 grade) și Ping i25 5-wood (18 grade)

Fiare de călcat: PXG 0311 ST GEN3 (4-5 fiare de călcat) și PXG 0311 ST GEN4 (6-9 fiare de călcat) (Citiți recenzia)

wedges: PXG 0311 Sugar Daddy (46, 50 și 56 de grade) (Citiți recenzia), Titleist Vokey SM8 (60 de grade) (Citiți recenzia)

putter: Scotty Cameron Phantom X 7.5 Tour Prototip (Citiți recenzia)

Minge: Titleist Pro V1 (Citiți recenzia)