Salt la conținut
Acasă » Min Woo Lee: Ce este în geantă

Min Woo Lee: Ce este în geantă

Min Woo Lee Ce este în geantă

Min Woo Lee a obținut cea de-a doua victorie în tot atâtea luni când a câștigat pe teren propriu în campionatul australian PGA în noiembrie 2023. O privire asupra Min Woo Lee: What's In The Bag.

În octombrie, Lee a făcut o apariție rară în turneul asiatic și a fost una câștigătoare, australianul dominând Macau Open la Macau Golf and Country Club pentru a câștiga cu un record de turneu la 30 sub par.

O lună înainte, Lee a câștigat titlul în țara natală, cu un total de 20 de sub la Royal Queensland Golf Club, suficient pentru o victorie la trei lovituri în fața lui Rikuya Hoshino. Campionatul Australian PGA.

Înainte de cea mai recentă victorie, Lee s-a clasat pe locul 45 în Clasamente mondiale de golf oficiale. A urcat pe locul 38 după victorie.

Lee are acum patru victorii în carieră ca profesionist, după ce a câștigat și de două ori DP World Tour anterior.

El a câștigat titlul la ISPS Handa Vic Open, care este co-sancționat de PGA Tour of Australasia, pe terenul propriu în 2020 și și-a revendicat cel mai mare succes în 2021. Scottish Open.

Ce este în geantă Min Woo Lee (la Campionatul Australian PGA în noiembrie 2023)

Conducător auto: Callaway Paradym (9 grade) (Citiți recenzia)

Pădure: Callaway Paradym (3-lemn, 15 grade) (Citiți recenzia)

Fiare de călcat: Callaway X Forged UT, Callaway Apex TCB (de la 3 la 5 fier) ​​(Citiți recenzia) și Callaway Apex MB (6-iron to Pitching Wedge) (Citiți recenzia)

wedges: Callaway Mack Daddy 5 fălci (50 de grade) (Citiți recenzia)

putter: Odyssey Tri-Hot 5k Double Wide (Citiți recenzia)

Minge: Callaway Chrome Soft X (Citiți recenzia)

Ce este în geantă Min Woo Lee (la Macau Open în octombrie 2023)

Conducător auto: Callaway Paradym (9 grade)

Pădure: Callaway Paradym (3-lemn, 15 grade)

Fiare de călcat: Callaway X Forged UT, Callaway Apex TCB (3-fire la 5-fire) și Callaway Apex MB (6-fire la Pitching Wedge)