Salt la conținut
Acasă » Olivia Cowan: Ce este în geantă

Olivia Cowan: Ce este în geantă

Geanta Olivia Cowan

Olivia Cowan a câștigat prima ei victorie în turneul european al femeilor când a câștigat Hero Women's Indian Open din octombrie 2022. O privire asupra Olivia cowan: Ce este în geantă.

Vedeta germană și-a pus capăt așteptării pentru a Ladies European Tour titlu când a triumfat cu trei lovituri în Indian Open feminin la DLF Golf and Country Club.

În ceea ce a fost cel de-al 96-lea start al LET, runda finală a lui Cowan, cu patru sub egalitate, a terminat cu 13 sub, cu trei șuturi de Amandeep Drall și Caroline Hedwall.

Cowan a câștigat de trei ori în seria LET Access în patru luni în 2015.

Ea a câștigat titlurile în ASGI Ladies Open, Boras Ladies Open și Norrporten Ladies Open înainte de a absolvi turneul LET.

Înainte de victoria din India, Cowan s-a clasat pe locul 199 în Clasamentul Rolex pentru clasamentul mondial de golf feminin.

Ce este în geantă Olivia Cowan (la Hero Women's Indian Open, octombrie 2022)

Conducător auto: Mizuno ST-X 220 (9 grade)

Pădure: Mizuno ST-Z (3-lemn)

Fiare de călcat: Mizuno Pro 225 (Citiți recenzia)

wedges: Mizuno T-22 (52 de grade, 56 de grade și 60 de grade) (Citiți recenzia)

putter: Odiseea unsprezece

Minge: Titleist Pro V1 (Citiți recenzia)