Kto sú najlepší golfisti všetkých čias? Debata bude vždy dunenie, ale my sme mali trhlinu v našich šiestich najlepších golfových KOZÁCH.

Koho hodnotíte vyššie ako ostatných v argumente o tom, kto je najlepším hráčom golfu?

Verdikt GolfReviewsGuide.com patrí medzi našich šesť najlepších golfistov všetkých čias.

1. Jack Nicklaus

Nicklaus vyhral 18 veľkých turnajov (najviac v histórii), 73 Prehliadka PGA udalostiach, bol päťkrát hráčom roka a osemnásobným popredným peňažným víťazom.

To všetko sa podarilo aj napriek tomu, že sme odohrali upravený plán turné a oddali sa rodine pred golfovým životom.

2. Tiger Woods

Woods vyhral 15 veľkých turnajov, 82 turnajov PGA Tour, je 11-násobným hráčom roka, 10-násobným popredným peňažným víťazom a pravdepodobne ovládal najkompletnejšiu hru zo všetkých: sila, údery do loptičky, scrambling a puttovanie.

Zranenia a rozhodnutia o životnom štýle prerušili jeho cestu k rekordu veľkých spoločností, čo sa na začiatku zdalo nevyhnutné. Je nepravdepodobné, že sa to stane teraz, ale nikdy nehovor nikdy.

3. Ben Hogan

Hogan, pravdepodobne najväčší strelec v histórii hry, vyhral deväť veľkých turnajov, kariérny grandslam, 64 PGA Tour. udalosti a štyri US Open, najtvrdší test golfu a všetky hrané počas 36-jamkových finálových formátov.

Mnohí mu pripisujú aj piate US Open. USGA zrušila US Open v roku 1941 kvôli druhej svetovej vojne. Hogan však vyhral náhradné podujatie sponzorované USGA a prebiehalo ako národný šampionát, vrátane prísnej kvalifikácie, elitného poľa a tradičného otvoreného miesta.

Hoganovu kariéru skrátilo veľké zranenie pri autonehode.

4. Harry Vardon

Zakladateľ modernej hry, jeho elegantný švih možno dodnes identifikovať ako genézu skvelých švihov súčasných hráčov.

Na začiatku storočia dominoval v hre a vyhral šesť British Opens a jedno US Open. Prihlásil sa len do troch z nich a v ďalších dvoch skončil na druhom mieste, zatiaľ čo tam nebol žiadny Majstrovstvá sveta PGA or masters v jeho ére.

Vardon utrpel vo veku 32 rokov oslabujúci prípad tuberkulózy, ktorý vyústil do trvalého chvenia alebo mohol vyhrať desať otvorení.

Celosvetová osobnosť počas svojich najlepších rokov sa viac ako ktokoľvek iný zaslúžil o rozvoj golfu v Amerike.

5. Walter Hagen

Hoci Hagen nedosiahol slávu mimo golfovej komunity ako ostatní piati, jeho úspechy boli rovnaké ako ich.

Vyhral 11 veľkých turnajov: päť PGA, ktoré sa všetky konali formou zápasu, štyri British Open a tri US Open. Do jeho 44 rokov neboli žiadni majstri.

Vyhral tiež päť turnajov Western Open, mini-major svojej doby, ekvivalent toho súčasného Majstrovstvá hráčov.

6. Bobby Jones

Jediný amatér z tohto užšieho výberu Jones dokázal poraziť najväčších profesionálov svojej éry a odstúpil z hry vo veku 28 rokov so štyrmi US Open, tromi British Open a stal sa víťazom pôvodného grandslamu.

To prišlo v roku 1930, keď vyhral US Open, British Open, US Amateur, British Amateur – úspech nie je pravdepodobný.