Domov » LIV Golf Players: Kto hrá v LIV Golf Tulsa?

LIV Golf Players: Kto hrá v LIV Golf Tulsa?

Zoznam 48 hráčov bol odhalený pre šieste podujatie v roku 2023, keďže nová sezóna LIV Golf sa presúva späť do Spojených štátov. do Tulsy.

LIV Golf Tour má rozšírený plán na rok 2023 o 14 podujatí pre druhý ročník série a hráči mieria tento víkend do Tulsy v Oklahome.

Podujatie LIV Golf Tulsa sa koná v klube Cedar Ridge Country Club v Broken Arrow od 12. do 14. mája.

súvisiace: Ako sa pozerať na LIV Golf Tulsa

Charles Howell III zvíťazil na úvodnom podujatí sezóny v Mayakobe v Mexiku a Danny Lee vyhral druhý turnaj v Tucsone v Arizone.

V Orlande na treťom podujatí to bol Brooks Koepka, ktorý vytvoril históriu ako prvý hráč, ktorý po svojom prvom úspechu v roku 2022 vyhral dva golfové tituly LIV.

Talor Gooch potom vytvoril ešte viac histórie ako prvý víťaz vzájomných titulov po víťazstve v Adelaide a Singapure v po sebe nasledujúcich víkendoch.

V jedinej zmene štandardnej súpisky nahrádza zraneného Sama Horsfielda Laurie Canter.