Prejsť na obsah
Domov » Olivia Cowan: Čo je v taške

Olivia Cowan: Čo je v taške

Taška Olivia Cowan

Olivia Cowan si pri víťazstve pripísala svoje prvé víťazstvo na turnaji Ladies European Tour Hero Women's Indian Open v októbri 2022. Pohľad na Olivia Cowanová: Čo je v taške.

Nemecká hviezda ukončila svoje čakanie na a Ladies European Tour titul, keď triumfoval o tri výstrely v Ženy Indian Open v golfovom a country klube DLF.

Na svojom 96. štarte na LET Cowanovej v poslednom kole skončila s výsledkom 13 pod par, tri rany pred Amandeep Drallovou a Caroline Hedwallovou.

Cowan sa dostal do popredia, keď v roku 2015 trikrát vyhral v sérii LET Access Series v priebehu štyroch mesiacov.

Pred absolvovaním LET Tour získala tituly na ASGI Ladies Open, Boras Ladies Open a Norrporten Ladies Open.

Pred víťazstvom v Indii bol Cowan v rebríčku na 199. mieste Rebríček Rolex pre svetové poradie ženského golfu.

Čo je v taške Olivia Cowan (na turnaji Hero Women's Indian Open, október 2022)

driver: Mizuno ST-X 220 (9 stupňov)

Woods: Mizuno ST-Z (3-drevené)

Žehličky: Mizuno Pro 225 (Prečítajte si recenziu)

kliny: Mizuno T-22 (52 stupňov, 56 stupňov a 60 stupňov) (Prečítajte si recenziu)

Putter: Odysea jedenásť

guľa: Titleist Pro V1 (Prečítajte si recenziu)