Prejsť na obsah
Domov » Yannik Paul: Čo je v taške

Yannik Paul: Čo je v taške

Yannik Paul Bag

Yannik Paul získal svoje prvé víťazstvo na DP World Tour, keď vyhral Mallorca Golf Open v októbri 2022. Pohľad na Yannik Paul: What's In The Bag.

Nemec Paul strelil vo finálovom kole nad par Mallorca Golf Open v náročný deň v golfovom klube Son Muntander.

Najneskôr birdie dostalo Paula na 15 pod par na tento týždeň a stačilo to na jednoranové víťazstvo nad Paulom Waringom a Nicolaiom von Dellinghausenom, ale až potom, čo Marcus Armytage vyfúkol náskok dvoch úderov a tri jamky do hry.

Pred víťazstvom na Malorke, Paulov najlepší výsledok na Svetové turné DP bol na druhom mieste za víťazom Sam Horsfield v Soudal Open v Belgicku.

Víťazstvo posunulo Nemca Paula na 139. miesto zo 190. miesta Oficiálne svetové rebríčky golfov.

Na turné hrá aj Paulov brat dvojča Jeremy.

Čo je v taške Yannik Paul (na Mallorca Golf Open v októbri 2022)

driver: Titleist TSR2 (8 stupňov) (Prečítajte si recenziu)

Woods: Titleist TSR3 (3-drevo, 13.5 stupňa) (Prečítajte si recenziu)

Hybridy: Titleist 818H2 (19 stupňov)

Žehličky: Titleist T100 (3- až 9-železné) (Prečítajte si recenziu)

kliny: Titleist Vokey SM9 (46 stupňov, 50 stupňov, 56 stupňov a 60 stupňov) (Prečítajte si recenziu)

Putter: Kramski HPP 326

guľa: Titleist Pro V1 (Prečítajte si recenziu)