Preskoči na vsebino
Domov » Jordan Gumberg: Kaj je v torbi

Jordan Gumberg: Kaj je v torbi

Jordan Gumberg Kaj je v torbi

Jordan Gumberg je marca 2023 dosegel svojo prvo zmago na DP World Tour v prvenstvu SDC Championship. Jordan Gumberg: Kaj je v torbi.

Gumberg še nikoli ni zmagal na elitni turneji, a je 28-letni Američan premagal Robina Williamsa v končnici in osvojil Prvenstvo SDC 2023.

Američan je končal na 12 pod parom, preden mu je ptiček na drugi dodatni luknji v St Francis Linksu v Južni Afriki prinesel svoj prvi naslov.

Gumberg je bil pred zmago v Južni Afriki na 669. mestu lestvice Uradna svetovna lestvica golfa.

Gumberg je zgrešil tri reze in končal na 54. mestu na svojem drugem turnirju v štirih prejšnjih startih na DP World Tour v tej sezoni.

Američan je prišel skozi kolegialni sistem na Univerzi v Arizoni, preden je postal profesionalec.

Kaj je v torbi Jordan Gumberg (na prvenstvu SDC marca 2024)

voznik: Callaway Paradym Triple Diamond (8.5 stopinj) (Preberite pregled)

gozdovi: Callaway AI Smoke (3 lesa, 15 stopinj) (Preberite pregled)

Likalniki: Callaway Apex CB (3-iron do 6-iron) (Preberite pregled) & Callaway Apex MB (6-iron do 10-iron) (Preberite pregled)

Klini: Titleist Vokey SM9 (Preberite pregled)

Putter: Odyssey 2-Ball TEN Broomstick Putter

Žoga: Callaway Chrome Tour (Preberite pregled)