Перейти до вмісту
Головна » Гарі Вудленд виграв US Open 2019

Гарі Вудленд виграв US Open 2019

US Open

Гері Вудленд виграв свій перший мейджор після перемоги з трьох кидків на Відкритому чемпіонаті США 2019 року на Пеббл-Біч.

Вудленд, триразовий переможець туру PGA, додав важливе значення до свого резюме, коли фінішував на 13-менше, на три удари від захисного чемпіона Брукса Коепки, який претендував на історичний хет-трик US Open.

Джастін Роуз, який грав з Вудлендом у фінальній парі, міг зробити лише раунд із трьома більшими і закінчити на сім-менше. Колишній чемпіон посів третє місце з Джоном Рамом, Ксандером Шауфеле та Чезом Реві.

Рорі Макілрой погрожував боротися за п'ятий мажор, але зник у нічию на дев'ятому.

Тим часом Тайгер Вудс завершив турнір унічию 21-м після невдалого повернення на сцену своєї першої перемоги на US Open у 2000 році.

Слова чемпіона US Open

Вудленд лідирував з двома кидками після 2 раунду і одним ударом після 3 раунду, але тиск, який виник під час гри партнера Джастіна Роуза, перемістився на частку лідерства після початкової лунки останнього раунду.

Коли Роуз вислизнула, Коепка, який розпочав останній раунд чотирма кидками від Вудленда, виграв, а потім зблизився на один постріл від лідерства. Але на п’яти отворах, що закриваються, він більше не міг знайти пташок.

А два-менше 69 було достатньо для перемоги з трьома ударами Вудленду, який був студентським баскетболістом до того, як зосередився на гольфі.

«Це було особливе», – сказав Вудленд. «Я ніколи не думав, що турнір закінчився. Я ніколи не дивився занадто далеко вперед. Як тільки став удар на 18, я дозволив емоціям вийти з себе. Це так особливо – робити це тут, на Пеббл-Біч. Я грав на перемогу».

Коепка творить історію

Коепка намагався стати лише другою людиною в історії, яка здійснила хет-трик у перемогах US Open.

Це було зірвано, але перший номер світу створив частину небажаної історії, оскільки був першим гравцем, який провів чотири раунди в 60-х роках, не вигравши US Open.

Зараз він посів друге місце в Masters і US Open цього року по обидва боки від перемоги в минулому місяці чемпіонату USPGA.