Перейти до вмісту
Головна » Чарл Шварцель виграв LIV Golf Invitational London

Чарл Шварцель виграв LIV Golf Invitational London

Чарл Шварцель LIV Golf

Чарлз Шварцель увійшов в історію як переможець першого в історії LIV Golf Invitational London у клубі Centurion.

Південноафриканець, головний переможець, який виграв Мастерс 2011 року, фінішував на турнірі з 54 лунками з сімома меншими, перемігши співвітчизника Енні дю Плессі на очко.

При цьому Шварцель став першим переможцем на новому LIV Гольф тур, і поклав край посусі, яка тривала понад шість років після його останньої перемоги в кар'єрі.

«Я дуже хотів знову виграти», - сказав Шварцель. «Останні кілька років я дуже наполегливо працював, і були ознаки хорошого гольфу, і я просто не міг брати участь у боротьбі.

«Генні грав у дуже хороший гольф, він завдавав хороших ударів і тиснув. Тож ви знаєте, ви могли бачити, що це було трохи просто потрапити в будинок наприкінці. Не можу бути більш задоволеним і щасливим від того, як це вийшло сьогодні».

Charl Schwartzel LIV Golf Invitational Payday

37-річний Шварцель отримав найбільшу винагороду в кар'єрі, отримавши індивідуальний приз у розмірі 4 мільйони доларів, який пропонує Centurion Club.

Schwartzel's Stingers GC також виграв командне змагання та розділив приз у розмірі 3 мільйонів доларів між чотирма членами команди.

Дю Плессіс, капітан Луї Остуйзен і Бранден Грейс також отримали частку командного призу як чотири члени південноафриканського GC Stingers.

«Стінгерс» на 14 ударів відійшли від «Крашерз ГК», які фінішували на шість разів менше. Majesticks GC були третіми на п’ятьох менше, а Torque GC на два удари далі, четверті.