Перейти до вмісту
Головна » Найвидатніші гравці в гольф 20-го століття (6 НАЙКРАЩИХ усіх часів)

Найвидатніші гравці в гольф 20-го століття (6 НАЙКРАЩИХ усіх часів)

Тайгер Вудс

Ми пройшли майже чверть нинішнього століття, і є достатньо перспектив, щоб визначити найкращих гравців у гольф 20-го століття.

З багатьох великих гравців, яких варто відзначити, я визначив лише шістьох, які гідні титулу «Найбільший гравець у гольф 20-го століття».

Короткий список гравців у гольф наведено в порядку їхньої кар’єри. Кого ви оцінюєте вище за інших у суперечці про те, хто є найкращим гравцем у гольф?

1. Гаррі Вардон

Засновник сучасної гри, його елегантний замах все ще можна визначити як джерело чудових замахів сучасних гравців.

Він домінував у грі на початку століття і виграв шість Відкритий чемпіонат Британії і один US Open. Він взяв участь лише в трьох із них і посів друге місце в двох інших, хоча в його епоху не було чемпіонату PGA або Masters.

Вардон переніс виснажливий туберкульоз у віці 32 років, що призвело до постійного тремору, інакше він міг би виграти десять опенів.

Він став глобальною фігурою під час свого розквіту, більше ніж будь-хто, йому приписують розвиток гри в гольф в Америці.

2. Вальтер Хаген

Хоча Хаген не став відомим за межами спільноти гравців у гольф, як інші п’ятеро, його досягнення були такими ж, як і їхні.

Він виграв 11 великих турнірів: п'ять PGA, які проводилися у форматі матчу, чотири British Open і три US Open. Майстрів не було до 44 років.

Він також виграв п’ять Western Opens, міні-мейджор свого часу, еквівалент нинішнього Players Championship.

3. Боббі Джонс

Єдиний аматор серед цього короткого списку, Джонс зумів перемогти найвидатніших професіоналів своєї епохи та завершив кар'єру у 28 років, пройшовши чотири US Open, три British Open і став переможцем оригінального Grand Slam.

Це сталося в 1930 році, коли він виграв US Open, British Open, US Amateur, British Amateur – досягнення, яке малоймовірно знову.

4. Бен Хоган

Ймовірно, найкращий кидок в історії гри, Хоган виграв дев’ять великих змагань, великий шолом за кар’єру, 64 Тур PGA події та чотири US Open, найсуворіші випробування в гольфі, і всі вони граються під час 36 лункових фінальних форматів.

Багато хто також приписує йому п'ятий US Open. USGA скасувала US Open у 1941 році через Другу світову війну. Тим не менш, Хоган виграв інший захід, спонсорований USGA, який проходив як національний чемпіонат, включаючи сувору кваліфікацію, елітне поле та традиційне відкрите місце.

Серйозна травма в автокатастрофі скоротила його кар'єру.

5. Джек Ніклаус

Ніклаус виграв 18 мейджорів (найбільше за всю історію), 73 турніри PGA, п’ять разів ставав гравцем року та вісім разів перемагав у переможцях.

Усе це було досягнуто, незважаючи на те, що він грав за зміненим розкладом туру та ставив сім’ю вище за життя в гольф.

6 Тигрові ліси

Вудс виграв 15 мейджорів, 82 турніри PGA, він 11 разів ставав найкращим гравцем року, 10 разів перемагав у призах і, мабуть, володів найповнішою грою з усіх: сила, удар м’ячем, скрамблінг і пут.

Травми та рішення щодо способу життя перервали його шлях до головних рекордів, що здавалося неминучим на ранньому етапі. Однак можна стверджувати, що найпродуктивніша кар'єра Тайгера припала на 21 рікst століття.

Поки що Tiger домінував у першій частині 21st століття, так само як він був одним із найкращих гравців у гольф 20-го століття.

Інші великі гравці століття: Джин Саразен, Сем Снід, Байрон Нельсон, Арнольд Палмер, Гері Плеєр, Том Уотсон, Севе Бальестерос — усі вони були великими гравцями з чудовими історіями.