Перейти до вмісту
Головна » Лі Вествуд виграв титул Race To Dubai 2020

Лі Вествуд виграв титул Race To Dubai 2020

Лі Вествуд втретє у своїй кар'єрі здобув титул Race To Dubai після того, як зайняв друге місце в завершальному сезоні заході European Tour, DP World Tour Championship.

У 2000 і 2009 роках Вествуд також був удостоєний ордена «За заслуги в Європі».

47-річний англієць довів, що у нього ще багато життя в турі, зайнявши друге місце на чемпіонаті світу DP World Tour, достатнього, щоб заслужити Вествуд титул на весь сезон.

Метт Фітцпатрик здобув перемогу в заключній події сезону, фінішувавши з 15-ю меншістю протягом тижня на Earth Course в Дубаї.

Вествуд був одним пострілом з рахунком 14 менше, і цього було достатньо, щоб заробити йому Гонка в Дубаї 2020 року назву.

Він переміг американця Патріка Ріда, який лідирував у списку очок у фіналі, але пропустив після того, як зайняв третє місце в чемпіонаті світу DP з результатом 13 менше.

Говорячи про реструктуризацію сезону через коронавірус, Вествуд сказав: «Це був дивний сезон із багатьох причин.

«Європейський тур провів неймовірну роботу, щоб знову відновити сезон із липня і проводити турніри щотижня.

«Пройшло 20 років відтоді, як я сидів у Вальдеррамі, щоб отримати орден «За заслуги», як це було тоді.

«Це не стає легше, я не молодшаю. У мене були проблеми зі спиною, і це мало не коштувало мені цього тижня – у понеділок я не знав, чи збираюся грати.

«Мені просто подобається грати в гольф проти цих чудових молодих гравців – ці діти зараз такі хороші. Метт відчуває, що він тут уже багато років, але йому все ще близько 20, і він закінчив там як професіонал».

Занявши друге місце, Вествуд піднявся на 36-е місце Офіційний світовий рейтинг гольфу.