Головна » Нік Бахем: Що в сумці

Нік Бахем: Що в сумці

Нік Бахем

Нік Бахем отримав свій перший світовий тур DP, коли отримав титул на Jonsson Workwear Open у березні 2023 року. Погляд на Nick Bachem: What's In The Bag.

Німець ще не вигравав після того, як став професіоналом у 2021 році, але він показав приголомшливий вісім менше за номінал у фінальному раунді, щоб виграти Jonsson Workwear Open в Південній Африці.

Він завершив змагання з чотирьох раундів на 24-меншому рівні в Стейн Сіті в Йоганнесбурзі, вигравши титул за чотирма ударами у південноафриканського дуету Генні дю Плессіс і Зандера Ломбарда.

Це був лише його 12-й Світовий тур DP почніть, зробивши крок вперед після Challenge Tour.

Бахем тричі вигравав як аматор на Pro Golf Tour, перш ніж стати професіоналом, і заслужив своє місце на DP World Tour, фінішувавши 22-м на Challenge Tour's Road to Mallorca.

До своєї перемоги в Південній Африці Бахем займав 464 місце в рейтингу Офіційний світовий рейтинг гольфу. Після перемоги він піднявся на 273 місце.

Що в сумці Нік Бахем (на Jonsson Workwear Open, березень 2023 р)

водій: Callaway Paradym Triple Diamond (10.5 градусів) (Прочитайте огляд)

Ліси: Callaway Paradym HL (16.5 градусів) (Прочитайте огляд)

Праски: Callaway X Forged UT 21 (18 градусів) і Callaway Apex MB 21 (від 4 заліза до 9 заліза (Прочитайте огляд)

клини: Callaway Jaws Mack Daddy 5 (46 градусів, 50 градусів, 54 градуси та 58 градусів) (Прочитайте огляд)

Патер: Odyssey Toulon Design Las Vegas Putter

М'яч: Titleist Pro V1x (Прочитайте огляд)