Перейти до вмісту
Головна » Брукс Коепка утримує Тайгера Вудса, щоб виграти чемпіонат USPGA

Брукс Коепка утримує Тайгера Вудса, щоб виграти чемпіонат USPGA

Чемпіонат USPGA

Брукс Коепка відбив удар Тайгера Вудса в останній день 100-го чемпіонату USPGA в Беллеріві, щоб підняти свій третій майор.

У фінальному раунді 28-річний американець лідирував у два кидки, і в кінцевому підсумку його 66-х менших пар 16 вистачило, щоб фінішувати на XNUMX-менше на турнірі та одержати перемогу з двома кидками від Вудса.

Коепка виграв свою другу мажорну перемогу в році і третій загалом, вигравши Відкритий чемпіонат США 2017 року в Ерін Хіллз, а потім захистив титул, здобувши перемогу на Відкритому чемпіонаті США 2018 року в Shinnecock Hills.

Будучи змушений пропустити US Masters в Августі в квітні, Коепка виграв три з шести останніх мажордів, на яких він брав участь.

«Чомусь мажористи привертають мою увагу більше», – сказав Коепка після перемоги в 72-лункових рекордах чемпіонату USPGA – 264. «Кожен удар настільки важливий. Треба набратися терпіння, і я завжди дуже добре роблю це на спеціальностях».

Вудс стріляє в найнижчому фінальному раунді на мажорному чемпіонаті USPGA

Вудс розпочав день на чотири удари від Коепки, але 14-разовий головний переможець мав реальний шанс додати до свого списку перемог. Вудс забив 64 бала в останньому раунді – його найнижчий результат у фінальному раунді на будь-якому мейджорі, але його загальна сума 14 менших була достатньою лише для того, щоб посісти друге місце в Bellerive.

Це був другий мейджор поспіль, у якому Вудс був головним претендентом в останній день, і він сказав: «Я був у боротьбі на двох останніх мажордах і ніколи б не передбачав цього рік тому. Я просто вдячний за те, що я тут.

«Я грав важко. Це була невелика боротьба з моєю грою. Я просто висів там, розтираючи це і намагаючись зробити якомога більше пташок. Я трохи побіг і збираюся зробити пару кадрів.

«Я завжди переслідував. Коли я був на стрільбі, я бачив, що хлопців троє під шістьма отворами, тому я знав, що не можу сидіти на місці. Мені треба було брати пташок.

«Я їхав погано цілий день – я бив його ліворуч і праворуч на драйвінг-рейнджі, навіть піщаним клином – тому я знав, що зібрати раунд буде важко, але я це зробив».

Діючий чемпіон USPGA Джастін Томас посів четверте місце

Адам Скотт, який грав у фінальній групі з Коепкою, був ще далі на третьому місці, а Стюарт Цінк і Джон Рам завершують п'ятірку кращих з 11 меншими показниками.

Діючий чемпіон Джастін Томас, який виграв свій перший великий 12 місяців тому в Quail Hollow, а цьогорічний Відкритий чемпіон Франческо Молінарі були серед квартету гравців, які фінішували на 10-менше.