Перейти до вмісту
Головна » Як виконати удари три чверті клином і зробити це ідеальним?

Як виконати удари три чверті клином і зробити це ідеальним?

Туфлі Titleist Vokey SM8

Три чверті клинового удару є одним із найважливіших ударів у гольфісті. Але як виконати удари клином у три чверті і зробити це ідеальним?

Наявність клинового удару три чверті у вашій шафці дає змогу впевнено виконувати удари з різних відстаней і під різними кутами.

Оволодіти ним важливо для будь-якого гравця в гольф, який прагне постійно влучати в ціль і шукати кеглі під час наближення.

Ця техніка може стати безцінним активом у вашій грі за умови належної техніки та практики.

Від хвата й стійки до кута атаки ми покажемо вам усе, що вам потрібно знати, щоб бути впевненим у першому матчі цією ключкою.

Що таке клиновий удар три чверті?

Це ближній постріл клином використовується для ударів приблизно з 90-100 ярдів (або навіть менших відстаней) від кеглі, коли повний розмах не потрібен.

Три чверті клинового удару ідеально підходять для гравців у гольф, яким потрібен надійний удар по м’ячу, особливо якщо ви боретеся з послідовністю на повних полях.

Ви не повертаєтесь так далеко назад і, отже, тримаєте ключку на площині, яка забезпечує чистіший удар.

ПОВ'ЯЗАНІ: Поради щодо нічиї в гольфі

Основи клинового хвата три чверті

Перш за все, важливо зазначити, що під час усіх ударів у короткій грі ви повинні триматися за середину хвата, а також з розслабленим, вільним хватом.

Багато гравців у гольф, особливо початківці, схильні «надмірно тримати» свої клини, що призводить до непотрібної напруги та відсутності контролю на полі.

Для правильного захоплення під час удару клином три чверті розмістіть руки вільніше, ніж зазвичай, так, щоб ваші пальці були навколо центру ключки.

Вам також потрібно переконатися, що ваші зап’ястя розслаблені, щоб ваш хват не був надто сильним. Має відчуватися, що ти є тримаючи клуб замість того, щоб схопити його.

ПОВ'ЯЗАНІ: Слабкі проти сильних хватів

Як виконати удар три чверті

Коли справа доходить до удару клином у три чверті, слід пам’ятати про кілька важливих факторів.

По-перше, переконайтеся, що ви чітко розумієте, що ви хочете, щоб ваш м'яч робив і куди ви хочете, щоб він закінчив.

Знати про тонкість клинової послідовності при стрільбі з короткої ключки; дуже важливо підтримувати розслаблений і плавний розмах.

Ви не хочете намагатися «розкачати» м’яч, оскільки ви не б’єте на відстані, тому зробіть плавний і легкий замах з трохи меншою силою, ніж зазвичай.

Поради щодо покращення вашої гри в три чверті

Під час удару клином із розмахом у три чверті важливо мати на увазі, що м’яч матиме високу траєкторію, тож обов’язково врахуйте це під час удару.

Ударяючи в бік гріна, тренуйтесь бити по м’ячу з нижнього польоту, щоб ви могли швидко «зупинити» м’яч.

Зосередьтеся на тому, щоб тримати голову нерухомо протягом усього кадру та підтримувати правильну поставу. Крім того, переконайтеся, що ви візуалізували зображення та те, що ви хочете, щоб ваш м’яч зробив у вашій голові.